Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tippeket trükköket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tippeket trükköket ismertek amivel jobban, hoszabb ideig lehet bírni a szexet?

Figyelt kérdés

A párommal negyed óra 20 percnél nem bírom tovább a konkrét szexet. Vannak pózok (főleg az élvezetesebbek) amikben már hamar érzem hogy közelítek a végéhez.

Ő azt mondja neki többnyire elég is ennyi, de azért én szeretném tovább bírni.

Gondoltam a rendszeres sportra, és a táplálkozásra. Hozzáteszem hogy átlagos alkat vagyok, se nem végony se nem kövér, és szerintem normálisan is táplálkozom.

Szóval ki milyen trükköt tippet, gyakorlatot ismer?

Mindenre vevő vagyok.

F



2020. szept. 22. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolj közben másra, ha egyedül vagy próbáld minél jobban elhúzni a verést. Nem tudom mivel védekeztek, de ha óvszerrel akkor léteznek olyanok amik kicsit lezsibbasztanak, és ettől jobban bírod. Nekem nem tetszett de egy próbát megérhet
2020. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elég neki annyi, akkor teljesen felesleges tovább foglalkozni vele, lehet hogy az már csak nyűg lenne neki.
2020. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bogyót használunk, másra gondolni meg nem nagyon megy, mert szex közben nem igazán tudok másra gondolni csak rá.
2020. szept. 22. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!