Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb sikerem lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb sikerem lenne a lányoknál ha izmos lennék?

Figyelt kérdés
Magas vagyok, de jelenleg vékony. Ha sok izmot szednék fel akkor több sikerem lenne a lányoknál? Akár ők kezdeményeznének? Nem vagyok társasági ember, sem vicces. Ez tudná ezt egy kicsit kompenzálni?
2020. szept. 22. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A külső megfog, a belső megtart...


A férfiasabb férfiakat meg általában jobban szeretik, szóval ha nem lennél olyan vékony, már az is haladás lenne.

2020. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiába a vonzó külső, ha belülről nincs semmi, ami érdekes lenne.

A férfinak szokás kezdeményezni, pláne ha ránézésre férfias férfi.

Magyarul: egy izmos hapsitól még inkább elvárás, hogy odamenjen egy nőhöz.

Ha izmosodnál, önbizalmad is lenne megszólítani egy nőnemű lényt az utcán, vagy bárhol.

2020. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt a kérdést kell feltenned magadnak, amit a legtöbb jobb edző szokott amikor belépsz egy konditerembe: mi a cél?

Ha pusztán beakarsz vonzani pár könnyebb vérű macát egy laza kalandra, akkor igen, elég lehet egy szépen kidolgozott test. Viszont mindenhez efelett már beszélgetni is tudni kell, amit egy alacsony testzsír százalék és két eres kar sajnos nem fog megtenni helyetted. Még akkor sem, ha ő puhatolózik nálad elsőként.


Azt is hozzá kell tennem, hogy amennyiben a gyors kompenzáció a cél (ergo hónapokon/éven belül szeretnél eredményt), arra a testépítés sajnos nem alkalmas. Amiket látsz egy teremben/képeken mint "perfect", száraz és kidolgozott fizikum az általában 7-10+ év munkája, kemikália ide vagy oda. (Most a gyógyszer részébe direkt nem megyek bele, aki frissen csöppen bele az úgysem fogja tudni jó jó jó sokáig, hogy kitől/mit/hogyan is kellene szedni) Ezt minden olyan ember megtudja mondani neked, aki már foglalkozik ezzel a sporttal egy ideje.


Nyugodtan sportolj ettől független, szocializálódási lehetőségnek mindenképpen jó, főleg ha találsz egy jó közeget. Ártani még nem ártott meg senkinek. Légy türelmes, keresd a benned lévő értékeket, építs önbizalmat és ugyanolyan vonzó leszel bárki szemében, mint akárki más. :)

2020. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként mondanék valamit, ha érdekel, és nem végeztem kutatást, csak tapasztalat. Egy vonzó fizikum sokat nem ér egymagában. Ami a csajoknak bejön:


1. Férfias arc, jó frizura. (Emiatt hagyok borostát, adott mintázatban)


2. Kellő testmagasság (ez nálad is adott)


3. Dinamikus, büszke mozgás (ha a földet bámulva botorkálsz, szarba sem néznek)


4. Maszkulin test, kifejezetten széles váll, vastagabb kar (csak picit legalább)


5. Illetve stílus. (Ha kapucnis pulcsiban vagyok, csak a szakavatott szemek látják az alkatomat puloveren át, és lássuk be, ők többnyire nem nők)


Rossz hogy a nőknek a legfontosabb paraméterek a fentiek közül: 1,2,3,4,5 Mindegyik szükséges ahhoz egyszerre, h felkeltsd az érdelődésüket. De egy dolgot ne feledj. A megnyerő külső csak lehetőség. Nem fog helyetted romagyerek módjára -mohón- szüretelni. Csak arra jó az egész, hogy megnézzenek, végigmérjenek. 3-5 másodperceket nyersz. Ebben benne van az is, mikor utánad fordulnak. Ezt tesztelheted,ha veszel fel napszemcsit. Olyankor bátrabban néznek végig a csajok. Sajnos a pasik is, csak ők sokkal gátlástalanabbul.

2020. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A válasz röviden: kicsit és nem. Mármint arra részre vonatkozóan, hogy "Akár ők kezdeményeznének?" - nem, nem fognak (kivéve ha milliárdos vagy, mert akkor kezdeményeznek nálad a golddiggerek, vagy valami ismert sztár mert akkor meg a rajongók). Kinézetre lehetsz te egy Ms. Universe is attól még nem fognak a lányok kezdeményezni nálad.

A sport egészséges, az igényes, jó megjelenés hasznos, de önmagában még édeskevés a sikerhez. Az csak annyiban segít, hogy ha TE ODAMÉSZ kezdeményezni akkor nagyobb sansszal lesz meg a kezdeti szimpátia (de azt teljes körűen majd a kommunikáció során kell felépíteni).

2020. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ
2020. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Csak ugye az pár év komoly edzés. Benned meg nincs semmi kitartás, akarat.

2020. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szamit ha valkinek jo alakja van, de csak ert nem fognak oda menni, vagyis en nem mennek
2020. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen ez sokat számít. Persze nem mindenkinél és nem csak ez. Én 5 éve kezdtem el konditerembe járni. Előtte egy nő figyelmét sem keltettem fel, most viszonylag sokan megnéznek maguknak, de persze kezdeményezni ettől még nekem kell. Ha ezt komolyan gondolod, akkor azt tudnod kell, hogy nem szabad gyors eredményekre számítani, évekig kell komolyan edzeni és tartani az étrendet. Sok sikert!
2020. szept. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!