Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha több mint egy hete maszturb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több mint egy hete maszturbàltam úgy, hogy el is èlveztem, és napok óta élvezès nélkül csak húzom a dolgot, lehetséges, hogy a kiürülèa hiányàban, egy idő után megfájdulnak a herék?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért fajdul meg mert nem fejezted be. Elég gyorsan újra termelődik az ondó, nem kellenek hetek hozzá.
2020. szept. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha most ejakulálnèk, elmúlna a fájdalom.?
2020. szept. 23. 00:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

El mondom frankót.

Voltam egy jó párszor olyan helyzetben, mikor az adott csajjal, sokat csókolóztunk, simogattuk egymást, de adott helyzetben nem volt mód arra, hogy együtt legyünk.

Folyamatos izgalmi állapot...

A herém úgy fájt, hogy menni is rossz volt.

Tehát ettől fáj neked is.

És ha nem is egyből, de kis idő után enyhül, ha ki engeded a feszkót.

F

2020. szept. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Alapvetően direkt csinálok orgazmuskontrollt, tehát megállok az élvezès előtt.

De akkor szinte biztos, emiatt fájdult meg.?

2020. szept. 23. 00:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja ezért írtam a 3. választ...
2020. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a heréd fáj, hanem a gátizom egy meghatározott része ami kisugárzódik a herékbe, illetve összerántja a heréket nyomást gyakorolva rá.

Amúgy meg felesleges tartogatnod, vagy kicsapod vagy jön érte majd éjszaka a g.citündér. Kb. 3 nap alatt újratermelődik a teljes mennyiség, felesleges tovább tartogatnod.

2020. szept. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Péntekig még ki kellene tartanom :) hogy mégnagyobb élvezèsben legyen rèszem.
2020. szept. 23. 01:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég rövid lesz az a pénteki móka... tipp: ha nagyot akarsz élvezni, akkor egy héten keresztül csapold a szaftot amilyen sűrűn csak tudod és utána tarts 3 nap szünetet.
2020. szept. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem élvezek gyorsan ;)

Annak mi értelme?

2020. szept. 23. 01:14
 10/10 anonim ***** válasza:
3 nap és csurig leszel. De nekem is fáj ha nem tudom befejezni a maszturbálást.
2020. szept. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!