Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfi csak akkor kíván,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi csak akkor kíván, mikor reggel feláll neki, akkor valójában nem is engem kíván?

Figyelt kérdés

Csak "állva" kelt, és használna, hogy megkönnyebbüljön?

Férfiak válasza érdekelne.


2020. szept. 23. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ha csak akkor akarja, akkor lehet nem is kíván valóban annyira, vagy csak ilyen a libidója
2020. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem biztos. Engem a múltkoriban a feleségem azzal keltett reggel ötkor hogy belenyúlt az alsógatyámba és állt a farkam. Mondta használjuk ki az alkalmat és már rám is csücsült. Kívántam. Ezt ő tudná megmondani.40/F.
2020. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli merevedés alap biológiai funkció. Ilyenkor szerintem összeköti a kellemest a hasznossal aztán annyi, nem kell sokat beleképzelni.
2020. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak akkor kíván,az azért fura.Egyébként máskor van merevedése?
2020. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Jellemzően reggel kívánja. De ezt inkább ürítési vágynak hívom.

Este semmi.

Akkor jól gondolom, nem nekem szól?

2020. szept. 23. 13:25
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Jah. Kihasznál. Neked nem szokott jó lenni?
2020. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De, mert kiharcoltam még az elején, hogy velem is foglalkozzon.

De nekem kevés az ő mennyisége.

Főleg hogy annyira nem érdekli, én mikor szeretném.

Most már amúgy semmikor, lerázom, mondtam neki, annyit csalódtam, hogy elég volt.

Inkább megoldom magam.

2020. szept. 23. 13:41
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem szokott kinyalni?
2020. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az elején annyira nem akart, aztán raszoktattam, de csak nyal egy kicsit, inkább ujjaz, közben én izgatom magam és így elmegyek.

Lelkesedést sosem éreztem rajta.

De azt nagyon élvezi, ha én szájjal csinálom és élvezem. Illetve ha kézzel csinálom neki.

2020. szept. 23. 13:49
 10/18 anonim ***** válasza:

Kellemes tud lenni a reggeli móka, de nálatok nem az a baj, hogy reggel is csináljátok.

Had idézzelek: "Most már amúgy semmikor, lerázom, mondtam neki, annyit csalódtam, hogy elég volt." Zárd le ezt a kapcsolatot mert semmi értelme, engedjétek el egymást, egymás idejét raboljátok.

2020. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!