Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megsértődtök a párotokra, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődtök a párotokra, ha nem hagyná abba azonnal a szexet ha azt kéritek?

Figyelt kérdés

Ha már kezd fajni valamiért, vagy kellemetlen lenni, de nem hagyja egyből abba mert már "pár pillanat" kell neki csak.

Ilyenkor ez nektek rosszul esik? Ez olyan mintha nem törődne veletek nem?

Amúgy a párom nagyon törődő és gondoskodó velem, csak ez a dolog most sajnos rosszul esett még akkoris ha tényleg max 1 perc kellett még neki

Lányoktól kérdezem.



2020. szept. 24. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hm, jó kérdés, nem tudom, mert nem volt még ilyen. Ha fájt, abbahagytuk, igaz még ő sem volt közel az elsüléshez. De valószínűleg rosszul esne kissé.
2020. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is sokszor előfordul az ilyesmi, de kibírom azt a kis időt.
2020. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen mert ha azt mondom fáj akkor már tényleg fáj. Amiior esetleg még csak kellemetlen picit azért valszeg nem szólok, de ha már oda eljutok hogy szólok ott már nagyon rossz.
2020. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Lehet rosszul esne
2020. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, hogy fajt. Peldaul tul melyre ment es mar kb. a mehszajam dofte, vagy egy sajnalatos gomba utan (termeszetesen kikezeltem magam es vartam napokat meg utana is) erzekeny volt a huvelyfalam. Mondtam, hogy nem esik jol, faj es egybol abbahagyta, vagy kerdezte, hogy valtsunk-e pozt.


A sracot megertem annyiban, hogy valoszinuleg ha kozel jar, mar elveszti a fejet az orgazmus elott, de beszeld meg vele, hogy nem szeretned, ha fajdalmat okozna es tenyleg vegyen erot magan, ha szolsz, hogy hagyja abba. Majd befejezed szajjal vagy barmi mas. :)


Kommunikacio es megertes!

2020. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem rosszul esne az biztos. Ahogy írták fentebb: hamég csak kellemetlen nyilván nem ordítok, max szólok hogy lassítson vagy picit pihenjünk stb de hamár azt mondom h fáj hagyd abba akkor hanem hagyja abba még lehet bele is rúgok vagy memtudom de akkor szálljon ki belőlem. Önző dolog ez a jaj csak pár perc kell még... ha szeret valaki hogy a faxba képes élvezni ezt és elélvezni mikor tudja hogy szenvedek? Ez undorító. Belehet fejezni máshogy is a dolgot, ha nagyonragaszkodna hozzá, nem kell meggyötörni hozzá a másikat.. ezek után tuti elmenne a bizalmam felé es nem kívánnámjóideig a szexet vele
2020. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Igen.

Mondjuk elég önzőnek kell lenni ahhoz, hogy valaki azután is folytassa, hogy a "szerelmének" az kellemetlen.

2020. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

" ha szeret valaki hogy a faxba képes élvezni ezt és elélvezni mikor tudja hogy szenvedek?"

Nálunk férfiaknál ez másképp működik, muszáj befejezni, ha nekifogtunk. És mikor közel vagyunk a csúcshoz, tényleg semmi sem érdekel, csak hogy elélvezzünk, mert muszáj. Tudom, önzőség, de így vagyunk beállítva.

2020. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Megsértődnék, igen. Alapszintű szexuális kultúra, hogy ha a másiknak valamiért nem jó, akkor nem folytatjuk. Férfiként is jártam már úgy, hogy hosszú menet végén már eléggé apadt a puncinedv, és fájni kezdett a fitymám.

#8 Van kezed is, befejezed azzal. Meg van lelkiismereted, ami nem hagy nyugodni, ha a másik ember szenved (főleg, ha számodra fontos ember).

2020. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amugy ritkán szexelunk mert nekem minimális a szex iránti vágyam..
2020. szept. 24. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!