Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám ezt megoldani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt megoldani, ha már bűntudatom van a megcsalástól?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 1 éve, csodálatos vele a szex, az étvágyunk is nagyon hasonló, sok-sok közös élményt átéltünk már. Egy dologra viszont nem hajlandó, ami engem nagyon vonz és rettenetesen sokat olvastam utána, néztem filmeket róla. Ez pedig a prosztatamasszázs. Ő maximum annyit enged meg, hogy kívülről hozzáérjek a lyukhoz, ha többet akarok, akkor elveszi onnan a kezem. Van egy férfi munkatársam, akivel nagyon bizalmas viszonyban vagyunk, szinte nincs olyan téma, amit ne beszélnénk meg. Szóba jött ez is, elmondta, hogy őt nagyon vonzza,de a barátnője nem hajlandó csinálni neki. Elmondtam, hogy nálunk meg az én barátom nem akarja, de engem nagyon vonz a dolog. Azóta hetente 1-2 alkalommal összejárunk csak emiatt. Nincs csók, nincs orális kényeztetès, szex, csak neki adok egyoldalúan prosztatamasszázst, amit hihetetlenül élvezek (volt hogy önmagában az ő elélvezésènek látványától én is elmentem), ugyanakkor bűntudatom van, hogy a barátomat megcsalom.

2020. szept. 24. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mik vannak..(már ha igaz)
2020. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű az eset? De, ha nem volt aktus es igazából te nem kaptál kényeztetést, hogy tudtál elélvezni? Simogattad magad közben? Te meztelen voltál amúgy?
2020. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 zol56 ***** válasza:
100%

Igazából sehogy. Maga az eset megtörtént, így visszacsinálni nem tudod. Egy morálisan a normál kategóriájú férfi nem hiszem hogy mindenféle érzelmi törés nélkül elnézné ezt Neked. És nem azért mert nem szeret, hanem mert ez törés neki. Szóval ha nem akarod elmondani két választásod van.

1. Abbahagyod.

2. Folytatod és titkolod.

Persze mindkét döntésed sok kérdést fog még feltenni Neked.

2020. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Tulajdonképpen szexuális szolgáltatás nyújtasz eegy ismerősödnek.

Nem kell ezt túlragozni, zsák a foltját. :) egeszsegetekre.


Ehhez egyébként gumikesztyut húzol, vagy meddig kell neki felnyulni? nem kell megoklozni, ugye? (bocs, csak kíváncsi vagyok) :D

2020. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2 Maga a látvány elég volt hozzá. Nem simogattam magam. Bugyiban és melltartóban voltam.

#3 Hidd el nekem is nagyon nehéz ez, hogy nem tudom a legnagyobb vágyamat, a számomra egyik legizgatóbb dolgot a saját párommal megélni. Pedig mondtam, hogy haladjunk fokozatosan, először csak 1-2 ujjal, de teljesen elzárkózik az egésztől.

2020. szept. 24. 11:24
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Úgy, hogy szakítasz.
2020. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#4 Nem nyújtok szexuális szolgáltatást, egyrészt ingyen csinálom, másrészt nem ő kért meg rá, hanem megbeszéltük közösen. Nem húzok gumikesztyűt, rövid géllakos körmeim vannak, ezzel nem sértem fel. Előtte elmegy fürdeni és kimossa magát. A végbéltől kb. 5-8 cm-re egy dió nagyságú puha részt találsz, ott van a prosztata. 3-4 ujjamat használom, fokozatosan mennek be az ujjaim.
2020. szept. 24. 11:31
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

De miért számítana?

Tenyleg nem értitek, hogy szereti a párját, de a vágyait nem tudja megélni csak ha mással csinálja.

Ez egy rossz helyzet.. vagyis inkább szerencsétlen.


Igazabol, ha szeretünk valakit, és ő is viszont szeret minket, akkor mégis miért várnánk el, hogy nelkulozzon bármiben is a mi kedvünkért?

Tudom, ez az elmélet sok másik kaput is kinyit.. de szerintem az a baj, hogy ilyen merevek az emberek egy kapcsolatban. Sajnos vagy sem, de a saját boldogságunk érdekében egy kicsit önzőnek is tudni kell lenni.


Mindenesetre, nem irigyellek téged kérdező, tudom. milyen ez,mert én is voltam már hasonló helyzetben, bár más dolog miatt.

Szilagyi Vilmosnak (szexuálpiszhológus) van egy jó írása erről a témáról, megéri elolvasni.

2020. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szakítana *bocsi
2020. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mióta jártok így össze?
2020. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!