Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puskás Peti tényleg lefeküdt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puskás Peti tényleg lefeküdt 400-500 nővel?

Figyelt kérdés

Arcra átlagos, és vézna is. Nem egy alfahím típus.


[link]



2020. szept. 25. 20:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Puskás Peti az a tipikus hangoskodó nyomi tipus.
2020. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Megmondjam kimnél van alfa hím kérdező?

A majmoknál barátocskám, a primitív majmoknál.

2020. szept. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Mi ez a tagadás emberek? Annyira rossz nézni, ahogy vergődtök és nem akarjátok elhinni. Ez elég nyomorék érv, hogy szerinted Puskás nem az a tipikus kigyúrt, modell arcú csávó, akit te elképzelsz hogy nagyon sok nőt dug meg.


Ő egy híresség. Gyakorlatilag naponta találkozik tucatnyi nővel, akik lefeküdnének vele és valószínűleg minden koncertje után sorban is álltak a nők, hogy dugjanak vele.

2020. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A 20-as válaszolónak van igaza, csak a prolikat hergelik ezek a szenny műsorok.

Hazugságokkal.

2020. szept. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
A prolik hergelését értem. De ehhez nem kell hazudni. Akkor is hergelik őket, amikor elviszik valakinek a villájába, jachtjára, stb. Azok is igaz dolgok. A prolikat azzal is lehet hergelni, ha a számukra elérhetetlen dolgokat mutatják vagy azokról beszélnek.
2020. szept. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

25

Ja, csak azt felejtik el ezek a celebecskék, hogy a pont a proliknak köszönhetik a kiváltságos helyzetüket.

Mert értelmes emberek nem követik a celebeket.

2020. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen.

24 eves vagyok kb 150 lannyal/novel voltam egyutt.

Genetika, sportossag, kiallas, sarm, es erzek kerdese.

Nem allitom, hogy en ezek kozul minddel rendelkezem, de koran elkezdtem sportolni, edzeni, a csajok szerint jokepu vagyok, jo homoru.

Egy Volt, vagy Sziget fesztivalon tudjatok hany olyan 18-19 eves lany van aki gyakorlatilag csak azert jon, hogy kalandjai legyenek.

El se tudjatok kepzelni...


Ha jo kiallasod van, es ne adj Isten meg jol is nezel ki, akkor egy konnyuveru lanyt nagyon konnyu befuzni.


Semmi kivetnivalo nincs ebben.

1 eve mar tartos kapcsolatban elek, es eszembe se jut megcsalni a paromat.


Engen amugy az se zavar, ha egy csajnak sok partnere volt, a szabad szex nekik is jar.

Szoval a 400 az tenyleg eleg huzos szam,ahoz folyamatosan masik novel kell lenned.

De tenyleg nem lehetetlen.

2020. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

„Engen amugy az se zavar, ha egy csajnak sok partnere volt, a szabad szex nekik is jar”


Persze, csak aztán ne siránkozzon, ha kur.vának nevezik.

2021. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!