Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokat kérdezem, akik régebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezem, akik régebb óta párkapcsolatban, hogy hogy vetnék fel a barátnőjüknek/feleségüknek, ha szeretnék, hogy a nő a feneküket is izgassa? Hogy lehet erre rávezetni a partnert?

Figyelt kérdés

Az is édekelne, hogy milyen az, mikor a párban inkább a nőt izgatja? Hogy hozza elő a témát a párjának?


És a férfiak hogy jöhetnek elő ilyesmivel úgy, hogy ne az legyen a nő első félelme, hogy a bártja át akar pártolni a másik klubba? :)


Ha valamilyen eszközt is használnátok, akkor bonyolultabb a helyzet? Amúgy milyen eszközt ajánlanátok erre a célra egy kezdő párnak?



2020. szept. 26. 17:40
 1/2 Biró Olivér válasza:
38%
Szia megadom az emailom címét,és ha bár milyen kérdésed van nagyon szívesen el mondom.Részemről a feleségemmel évek óta csinálunk egymással elég sok mindent,sok perverziót,és örömmel benne van.Természetesen első alkalommal amikor említést tetem róla hallani nem akart róla,sőt azt mondta ha én ilyet kérnék el is válna.Ha érdekel,hogyan vettem rá,különböző szexuális dolgokra akkor kérdez bátran és szívesen válaszolok rá.puszillak,Zsolt
2020. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk én hoztam fel lány létemre a témát, mert nagyon izgatott, de hallani se akart róla. Egyszer szopás közben mikor épp a golyóit szopogattam, hirtelen elkezdtem a seggét nyalni, és túlságosan tetszett neki ahhoz, hogy rám szóljon. Nagyon izgató volt. Aztán később simogattam is az ánuszát, és szép fokozatosan, alkalomról alkalomra eljutottunk odáig, hogy már bent is volt 1-2 ujjam. Imádta. Nekem meggyőződésem, hogy minden pasi imádná, és sajnálhatja, aki olyan prűd hogy sosem próbálja ki. A káma szútrában is nagyon fontos szerepe van a prosztatának illetve a férfi ánusznak, nem véletlenül;) szerintem légy bátor és kezdeményezz, kicsit olvass utána, magyarázd el, hogy ez neked miért és milyen jó érzés lenne. Sok szerencsét:) 17/l
2020. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!