Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszülő férfiak, randiznátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszülő férfiak, randiznátok olyan sportos, ápolt, divatos nővel, aki már őszül (látható tincsek), de nem festeti a haját?

Figyelt kérdés
mert derekáig ér, nem tudná befesteni magának, fodrásznál pedig drága lenne, de legfőképpen mert a festék tönkretenné a haját, előbb utóbb sprőd lenne, hiszen minden festékhez kell oxidáló ...így viszont ősz, de puha és selymes maradna.

2020. szept. 26. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, randiznék ősz hajú nővel
Nem randiznék ősz hajú nővel
Csak akkor randiznék, ha befesteti
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

27F vagyok, oldalt már kb 20-21 éves korom óta őszül a hajam genetika miatt

van akinek még jól is áll az ősz hajszál, szóval nem feltétlen hátrány 1 nőnél sem, max ha ez a dolog zavarja


szóval simán randiznék ilyen nővel

2020. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:

Kb így vagyok, mint #1es, csak 31vagyok és 12éves korom óta őszülök.


Én randiznék azzal a nővel, ha amúgy is tetszik.

2020. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
50 vagyok.De ősz nővel én nem randiznék.
2020. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Őszülő nő? Nem értem, mi a baj. Ha zavarja, befesti. A nőknél a hajfestés teljesen elfogadott, olyanra festi, amilyenre akarja. Problem solved. Az öregedő nők inkább vigyázzanak az alakjukra, bőrükre, és sportoljanak sokat.
2020. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem randiznék, mert már randizok. Ő is a festés hátulütői miatt nem festeti. Épp elmúlt 40, szóval kicsit korai, de engem nem zavar, én is teljesen ősz vagyok.
2020. szept. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem, hogy egyesek miért nem tudják elfogadni a korukat. Egyébként meg 32 évesen is randiznék őszülő nővel, ha egyébként meg tetszik és kölcsönös a vonzalom...
2020. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!