Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik lelki mazochista,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik lelki mazochista, akit főleg a lelki megaláztatás, bántalmazás izgat?

Figyelt kérdés

Ez is a bántalmazás, megaláztatás egy formája, csak épp nem fizikai, hanem lelki. Ez is egyfajta mazochizmus, nem? A mazochiszmus fogalmában a megaláztatás is szerepel. Azért kérdem mert régebben kijavítottak itt az oldalon, hogy aki a lelki megaláztatást szereti az a szub, és az nem mazochista, de ezzel ma már nem értek egyet.


Pl. ha valaki szereti a cuckoldot cuckként megélni, az szerintem lelki mazochista.



2020. szept. 26. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen, van benne igazsag. Valami olyasmi lehet a psziches hattere, hogy az ilyen ember buntetni akarja valamiert magat. Buntudat, onertekelesi zavarok stb. Es szexualitasban jon ki
2020. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Igen kijavítottak, mivel a mazochizmus alatt a fizikai fájdalom "elviselése" iránti vágyat értik. A mazochista is szub, de a fizikai fájdalmon keresztül éri el azt amit keres. Hogy értsd: a szub a tágabb fogalom, azon belül a mazochista az aki a testi fájdalmat keresi. Te nem "lelki mazochista" vagy hanem szubmisszív.
2020. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 2 Rákerestem a fogalmára.


mazochista (főnév)

Mazochista.jpg

1. Beteges hajlamú személy, aki megaláztatásban vagy fájdalom elszenvedésében találja meg (nemi) élvezetét.


illetve


mazochista

Aki abban talál élvezetet, ha valaki megalázza vagy fájdalmat okoz neki vagy akár ő saját magának.


Ezek alapján mégis igazam van.

2020. szept. 26. 22:19
 4/10 A kérdező kommentje:
A szub valóban egy tág fogalom, sok minden érdekelhet egy szubot, viszont a mazochistát szerintem nem csak a fizikai fájdalmat kedvelőkre használjuk, hanem azokra is, akik a lelki megaláztatást, lelki fájdalmat kedvelik, szükségük van rá. Talán úgy tudnám megfogalmazni, hogy minden szub mazo, de nem minden mazo szub.
2020. szept. 26. 22:35
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes, nem sűrűn látni ennyire értelmes kérdést ezen az oldalon. Az okfejtésed egyébként szerintem megállja a helyét. :)
2020. szept. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. szept. 27. 00:32
 7/10 anonim válasza:
84%
Jelen, én pl ilyen vagyok.
2020. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azért alakult ki, amit az első válaszoló leírt.
2020. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A cuckold.

Ha nélkülem, de a tudtommal van, az a legkeményebb.

Ha jelen lehetek, az kellemesebb.

Igen, tudom hogy betegesnek tűnik, talán az is, de ez volt a kérdés.

2020. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gabor49 ***** válasza:
en elvezem ha alaznak lelkileg bantalmaznak terrorizalnak 50/f
2023. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!