Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom pénisze merev állapotb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom pénisze merev állapotban maximum 5-6 cm. Annyira nem tudtam élvezni eddig a szexet. Mit tanácsoltok ?

Figyelt kérdés

Milyen pozíciók ajánlottak egy ilyen adottságokkal rendelkező férfinek és partnerének ?


Nem az ő hibája, én abszolút tudom, és nem szeretném megbántani őt, de annyira nehéz így. Még a pettinget is elutasítja.

Mit tanácsoltok !?



2020. szept. 27. 07:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Trollolo
2020. szept. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Az én párom pénisze csak 3-4 centiméter.

Én nyertem.

2020. szept. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
És nem elég, nem vagy Te túl tág?😀
2020. szept. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
cseréld ke
2020. szept. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Még a pettinget is elutasítja." Amíg ennyire elzárkózik, addig Te nem tehetsz sok mindent.

Lovagló póz lenne jó úgy, hogy beleülsz és a csípődet mozgatod intenzíven.

2020. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Az én pasim pénisze csak 5-6mm. De mivel nem tehet róla, engem sem érdekel. Mindenki megérdemel egy társat, ő sem kivétel!
2020. szept. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Tarts mellette egy méretes partnert. Mondd meg, hogy szereted de erre szükséged van. Aztán írj és kielégítelek.
2020. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Óvodás korban ez teljesen normális.
2020. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, troll-e a kérdés, de nekem tényleg volt egyszer egy ilyen partnerem. Nyilván nem mértem le, de a merev farka csak max 7-8 cm volt (és nem, nem ennyire rossz a szemmértékem, tisztában vagyok a hosszmrétékekkel). Mi nem maradtunk együtt, részben mert amúgy sem passzoltunk, részben meg a szex miatt. Ő kezdeményezett, látszólag nem zavarta a kicsi farka, legalábbis nem muatta és nem akadályozta meg semmiben, de én egyáltalán nem éreztem belőle semmit, és nagyon zavart, hogy nem tudom kiverni vagy orálisan kényeztetni sem. Azért zavart, mert úgy éreztem, nem tudok mit kezdeni vele, nem tudok örömet okozni neki, és hülyén éreztem magam, mintha én lennék a béna. Ő egyébként nagyon jól nyalt, ujjazott, és ő volt az első ember, aki a popsilyukam is izgatta, ami brutál jó érzés volt, előtte (és azóta sem) csinálta senkivel, így nem tudtam, milyen jó. Szóval ő engem simán a csúcsra tudott juttatni, jobban is, mint előtte bárki, de zavart, hogy én őt nem tudom. Szerintem ő is várta, hogy a fenekéhez nyúljak, de ez engem taszít. Mikor ő csinálta, jó volt, de nem várom el senkitől, mert én nem tudnám megtenni. Nem tudom, te és a partnered ehhez hogy viszonyultok, ha nem óckodtok, próbáljátok ki. Ő biztos tudja, ő mit élvez, beszéljétek meg. Te pedig tudod gondolom, te mit élvezel. Mondd meg neki. A farka nem elég hosszú ahhoz, hogy igazán élvezni tudd a behatolást, de más módokon tud kényeztetni, használja az ujjait, nyelvét.. és használhattok segédeszközöket is. Hosszútávon én szerintem egy dildóra rábeszélném, szeretném. Lehet, hogy még őt is izgatná.
2020. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mérete a fő gond, hanem a pettig elutasítása... Amíg ilyen szintű frusztrációi vannak és nem is akar rajta változtatni, nem tudsz mit tenni vele...
2020. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!