Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiderülne barátnőtökről,fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne barátnőtökről,feleségetekről hogy prosti volt mondjuk a rosszlányokon megbocsájtanátok,elnéznétek?

Figyelt kérdés
kort és nemet is
2020. szept. 27. 08:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak akkor derülne ki amikor már feleség, kivágnám mint macskát szrni! Ha az ismerkedésnél tudnám meg/mondaná el akkor semmi gond.
2020. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az rosszul esne, ha mástól tudnám meg, mert ennyi őszinteség elvárható egy kapcsolatban, a prostizás ténye viszont nem zavarna. Biztos megvolt az oka rá, nem turkálnék más múltjában, akkor se ha a párom lenne.

Ami történt megtörtént, ha ő ezt le tudta zárni én megbízok benne.

2020. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
73%
Én egyfolytában azon agyalnék, hogy hányan dugták meg, hány pasit pippantott le. Szóval én egy ilyen kapcsolatra alkalmatlan lennék. 46/F
2020. szept. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
4%
Tekintve, hogy én határozottan szűz nőt keresek feleségnek, aki még csak nem is csókolózott előttem mással, ennek jegyében képzelheted a prostituáltakhoz való hozzáállásomat.
2020. szept. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
hát 14-es ilyen nőt találni szinte lehetetlen azért sok sikert
2020. szept. 28. 07:10
 16/19 anonim ***** válasza:

Azt is el lehet képzelni, hogy a 14-es mennyire felel meg a saját elvárásainak... :D Gondolom minden tapasztalt nő elhajtja a búsba... :D


Egyébként meg nem érdekelne a múltja, ha elmondja még a kapcsolat elején. De ha csak évekkel később, akkor ott bizony elgondolkoznék azon, hogy vajon mikről nem tudok még...

2020. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%

Járok prostikhoz. Volt közöm nem kevéshez. Emberileg sosem tartottam Őket kevesebbre. Nem néztem le Őket. (Hacsak nem tettek érte, hogy negatívan ítéljem meg). Nem egy olyan lánnyal voltam, akit a külseje alapján szívesen tudtam volna be barátnőmnek.

Az embernek idő kell, hogy megismerje a másikat - és rájöjjön mi volt az oka, hogy a lány ezt a hivatást választotta. Emellett idő kell, hogy saját magát is megismerje. Én rájöttem; rengeteg gyönyörű nő van akivel eltudnám képzelni az életemet - de valahogy, ha egy prostit választottam volna magam mellé .... vagy, hogy a kérdéshez hű maradjak; ha a barátnőmről, feleségemről kiderülne, hogy prosti; akármennyire is kötődöm hozzá, nem tudnám magam túltenni a múltján.

2020. szept. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nemrég én is megtudtam a barátnőmről,hogy régebben vállalt ilyesmit,mivel már nekem is volt tapasztalatom prostival,nem tartom méltányosnsak,ha ezért elítélném őt. F 37
2020. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Most biztos kiröhögnek sokan, de én egyszer beleszerettem egy prostiba. Bár tudtam hogy az, sőt visszajárósa volt. Találkozgattunk, barátkoztunk. De nem ment a dolog, rámentem idegileg, és külön mentünk.
2020. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!