Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeximádó extrém kövér hölgy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeximádó extrém kövér hölgy?

Figyelt kérdés

Hatalmas méreteket imádó sportos férfi vagyok.

Talán a nagyon nagy nők is szeretik a szexet,a gyengédséget.



#kövér szex
2020. szept. 27. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon nagy nők is szeretik a szexet, de a nagyon nagy nőknek nincs hozzá önbizalma, hogy belemenjen ilyenbe.

Üdv egy kicsit nagy nő

2020. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos sokuknál így van.De nekem ők tetszenek,szépnek tartom őket. Így sincs önbizalmuk?
2020. szept. 27. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalom attól nem jön vissza, ha egy férfi szerint szépek.

Azon az egy férfin kívül mindenki bántja és alázza őket.

Az önbizalom sérülékeny jószág.

2020. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem amit írsz,volt már extra nagy kedvesem.Be is szóltak többször az utcán,mert 100 kilóval nehezebb volt nálam,s a primitív emberek erre ráharaptak.Mi mással tudom meghozni az önbizalmukat,mint hogy vonzónak vallom őket. Nyilván személyes találkozás után érezhetik csak meg igazán.
2020. szept. 27. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom híján nem mernek találkozni.

Ha nem mernek találkozni, nem tudod bizonyítani, hogy vonzónak találod őket. Ördögi kör.

2020. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Van jó ötleted?
2020. szept. 27. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg türelem kell mindkét oldalról, de ha egyszer egy ilyen hölgy megválik a gátlásaitól, hatalmas örömökben lesz mindkettőtöknek része :)
2020. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi számít extrém nagynak ?
2020. dec. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!