Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van szex közben székelés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szex közben székelési ingerem?

Figyelt kérdés
Nem rég veszítettem el a szüzességem és közben szinte folyton úgy éreztem hogy ki kéne mennem pedig előtte nem kellett (és utána se). Másnap újra megpróbáltuk a szexet de akkor is ugyanez volt a probléma. Akármilyen pózban voltunk mindig éreztem. A neten nem igazán találtam ezzel kapcsolatban semmit hogy másnál is előfordult volna. Miért van ez? Később el fog múlni? 18L
2020. szept. 27. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy görcsös/ideges voltál közben, és mindössze pszichés oka volt?
2020. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

A puncidnak semmi köze a székeléshez.

Tehát ne görcsölj ezen a témán, hogy ne, hogy...

Mert nem lesz ilyen baki, csak el veszed a szex élményét.

Az el képzelhető, hogy esetleg nagyobb a barátod kolbija, ágy hevesebb, és az alhasad picit nyomja, ami ki válthat olyasmit, mint a székelés előtti érzés.

Próbáljatok olyankor pózt váltani, és ha túl keményen dolgozik rajtad, kicsit fogja vissza magát,☝️főként kutya pózban.

Amúgy gyakorlat teszi a mestert szóval jobb lesz, ha rá éreztek, hogy a másiknak, hogy a legjobb.

F

2020. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Stressz miatti pszichés inger, semmilyen szervi bajod nincs.
2020. szept. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Előtte rendezd el magadat.
2020. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!