Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlzás, ha ennyire odavagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás, ha ennyire odavagyok a pasim péniszéért?

Figyelt kérdés

Már amikor a hálószobában vagyunk, remegek a vágytól, az izgalomtól. Alighogy levetjük a ruháinkat, már ugrok is oda, szétvetett lábakkal elé guggolok, átölelem a derekát és tényleg, mint egy három napja éhező, hevesen (mondjuk ki magyarul) leszopom, mélytorkozom, a végén pedig az utolsó cseppig lenyelem az "eredményt" (annak az ízét is imádom). De még utána is puszilgatom, az orrommal simizem, ujjaimmal cirógatom a péniszét, meg mindig pirulva/mosolyogva dicsérgetem azt. Nem is tudom, hogy ítélhetném meg saját magam? A férfiasságába is ugyanolyan szerelmes vagyok, mint magába az emberbe?


A pasim meg is jegyezte egyszer, hogy nagyon odaadó művészi vagyok, de mikor látta, hogy megijedtem a kijelentéstől, nevetve átölelt, hogy nyugodjak meg, aranyos-cukorfalat vagyok.


Ti hogy ítélnétek meg?


19/L



2020. szept. 28. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen csajom. De jól eső érzés lenne az biztos.
2020. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Nagyon irigylem a párodat. :)

23/f

2020. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát egészségedre:) most dicsekszel?
2020. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár lenne egy pasi, aki csak fele ennyire van oda a nunámért....
2020. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
De mi a kérdés...? Mert nem akarom azt mondani, hogy megint egy 13 éves Pistike vagy, de nincs kérdés... Teljesen jó, sőt, irigylésre méltó az ilyen hozzáállás, ha ez tényleg igaz
2020. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


#3-as, dehogy dicsekszem, akkor azt írtam volna, hogy "hú de jó nekem!"


Az motívált a kérdés kiírására, mert úgy vettem észre hallomásokból, hogy a lányok/nők kevésbé csípik ezt a "műfajt" az együttlétekben. De lehet, csak az én környezetem pont ilyen? Vagy ennyire "ritka kivétel" lennék? Hogy vajon más lányok is viseltetnek ilyen szintű "rajongással" a párjuk férfiassága iránt?

2020. szept. 28. 12:40
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Nekem eddig egyik nőm se engedte, hogy a szájába menjek el, szóval örülnék az ilyesminek...
2020. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Valóban! Aranyos cukorfalat vagy!
2020. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Egy fantáziadús kisfiú vagy. Egy nő nem csinál ilyet.
2020. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 manly ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi különös, a jó fax megérdemli az odaadást.
2020. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!