Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy pasi ma is messzebbről nézett, de amikor közel vagyok hozzá csomószor rám sem néz, de van amikor meg feltűnően megbámulja az alakom? Most akkor ez mi?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
jó alakúnak tart, de nem akar tolakodó módon megbámulni
2020. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(kieg.: nem akar tolakodó módon megbámulni, de néha mégiscsak sikerül neki)
2020. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem csak kicsit félénk, és nem akarja h lecseszd ha feltünően néz
2020. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Közel mentél és zavarba jött. Tetszik neki az alakod. Szóval kezdeményezz hátha bátrabb lesz legközelebb. Ha meg ezután se próbál beszélgetni veled akkor hagyd.
2020. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De sz@r erzes, hogy sokszor levegonek nez.
2020. szept. 28. 12:56
 6/10 anonim ***** válasza:

de ismeritek egymást? vagy miért sz.r érzés?

idegen embertől az az elvárt, hogy ha x méternél közelebb jártok, akkor ne nézzétek egymást

2020. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát sokszor nehéz nyitó szöveget találni...


Lehet, hogy azért nem csinál semmit, mert tudja, hogy láttad, hogy megbámult.


20F

2020. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ismerjuk, de nem szoktunk beszelgetni. Ma amikor mentem a parkoló felé (ő kicsit messzebb volt, de az ő irányába mentem) akkor is nézett engem. De lehet akkor csak elbamult, nem tudom.
2020. szept. 28. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
na de akkor köszönni csak kéne egymásnak
2020. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Újabb gondolatolvasó kérdés... honnan tudjuk kinek mi jár a fejében? Néz, néz, de ez bármit jelenthet, meg annak az ellenkezőjét is. Ha akarsz tőle valamit, akkor köszönjetek egymásnak s közben vedd elő a legbűbájosabb mosolyod és vesd be nála ha akarsz tőle valamit adj pozitív visszajelzéseket.
2020. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!