Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megmundorodtam a páromtól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmundorodtam a páromtól, mert pisilés után nem törli le a péniszét, és így várja el tőlem az orált. Ráadásul volt olyan nem egyszer, hogy büdös is volt neki, meg mintha ragadt volna.. Szerintetek is, fair hogy ezek után szakítok vele?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom,egy 35 éven felüli férfinak nem nekem kellene a figyelmét felhívni arra,hogy tisztálkodj már meg..Ezt egészen pici korban már megtanuéja az ember. ( Jobb esetben!!)És még ennek ellenére elvárná...hogy orálisan kényeztessem..nálam teljesen betelt a pohár..nem fogok neki könyörögni az biztos..

És az a plána az egészben,hogy ezt már több korábbi kapcsolatomban felfedeztem, hogy az ő micsodájuk sem volt épp tiszta,és illatos. Van fürdőszoba, minden adott. Szerintem félreállna a szájuk, ha fordított esetben én nem tenném rendbe magam alul..Nem nagy elvárás ez részemről, legalább is úgy gondolom.Hiába volt a sok figyelmeztetés..


2020. szept. 28. 15:02
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok gépelési hibáért, de nagyon gyorsan írtam.
2020. szept. 28. 15:03
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Abszolút jogos az igény. Ha pedig azt írod, hogy megundorodtál, azt már úgyis nehezen lehet visszafordítani. A higiénia alapvető, ha ez nincs meg, hagyd a fenébe.
2020. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Sok férfit úgy neveltek hogy csak megrázza és kész is, az én apám is azt mondta hogy milyen bůzis az már ha megtörlöd, azt csak a lányok szokták. Szerencsére én nem hittem neki, meg zavart is hogy a vége még becsöpöghet ha nem törlöm meg, de valamiért ez nagyon elterjedt hogy a férfiak nem szokták. Ha meg azt akarja hogy bevedd a szádba akkor főleg meg kellene. Ha már tényleg szóltál neki sokszor és nem hajlandó rá, akkor jogos hogy dobod.
2020. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Atyaég...

Tegnap volt itt egy kérdés egy pasitól, hogy szex előtt kell-e kezet mosni?

Eddig azt gondoltam, hogy ha lefekszünk valakivel, akkor - ha máskor nem is - , de a higiénia alap dolog.

Az sem jó, ha valaki önmagával szemben igénytelen, de ha társaságba megy, akkor rendbe rakja magát. De hogy téged sem tisztel meg azzal, hogy nem a hugyos, túrós farkát akarja a szádba tenni, az mindennek az alja.

Én az első ilyen esetnél penderítettem volna ki a tagot.

Nagyon is rendben van, ha kihajítod!

2020. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
#2 nem az a lenyeg hogy megtorli-e vagy sem, de ha azt szeretne oralt, vegye mar a faradtsagot es mossa meg elotte legalabb. ez a minimum.
2020. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Higiénia, igényesség... elmondtad, nem foglalkozott vele. Egyértelműen szakíts. Ahogy írtad amúgy is megundorodtál a pasastól, akkor mi a francnak vagy még vele? Raboljátok egymás idejét.
2020. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán nem nagy elvárás, azért legyen már egy alap igényesség mindenkiben, ha férfi, ha nő. Szex előtt meg pláne tisztálkodni illene (most nem arról van szó, hogy néha egymásnak estek és elmarad a mosakodás), h.gyos farkat senki nem vesz szívesen a szájába, meg belém se tegye már. Érdekes módon vannak férfiak, akik meg tudják törölni pisilés után, meg meg tudják mosni szex előtt, az én páromnál is ezek alap dolgok.

Szerintem próbáld meg még egyszer megbeszélni vele, ha nem tud annyit megtenni, hogy legalább orál előtt megmossa, akkor dobd ki a p.csàba.

2020. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Nem maradok vele, ez egyértelmű.
2020. szept. 28. 18:33
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
Törölgetni te jó ég... Azért itt nem csak vele van gond már bocs...
2020. szept. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 alonelyman ***** válasza:
69%
Én sosam hugyozok piszoárba csak rendes wcbe mert előbbi undorito nincs papír megtörölni és sosem szexelnék úgy,hogy nem mosakodtam meg előtte. Sajnos nekem is sok büdös, húgyos puncival volt dolgom hiaba mostak meg legtöbb lány nem tud puncit mosni sem.
2020. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!