Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kényeztetett újjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kényeztetett újjal a barátom?

Figyelt kérdés
Igazából a szex olyan afféle félárbócosra sikeredett azaz félig állt félig nem ezáltal én el se élveztem. Aztán pihentünk, meghallgattuk a lion sleeps tonight wimoweht, tv ztünk, vártam hogy hátha bepótolja és csinál valamit de nem, ezért úgy gondoltam ha már bénácska, rá segítek és most jön a lényeg, oda tettem a kezét a puncimra, persze ő még ekkor sem vette a lapot, majd az ujjait a középső újjal kezdve megfogam és a csiklómat próbáltam izgatni az ő ujjával hátha veszi a lapot de nem. Szóval velem van a gond? Vagy ő ennyire butuska?

2020. szept. 28. 22:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Hakuna Matata milyen gyönyörű szó :D
2020. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat segít a helyzeten az ha elmondod neki hogy mit szeretnel. Lehet hogy magától nem esett le neki vagy valami mas baja van. Kommunikáció a kulc
2020. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Ettől a béna számtól,még az életkedve is elment.
2020. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha nem akar újjal kényeztetni, akkor legalább régivel kényeztethetne. Beszéljetek erről!
2020. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezted meg, hogy miért nem akarja, hogy neked is jó legyen?

Vagy csak simán elégítsd ki magad a szeme láttára.

Esetleg még ki is dobhatod a fickót.

2020. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát ja van érzéked csillagom ha a lions sleeps tonight számot hallgattatod valakivel amikor azt szétb.ssza az ideg mert csütörtököt mondott (ugyi tudod hogy miről szól a szám???), ezzel kb. kigúnyoltad szegény pasid önbizalmát letapostad 3 emelettel lejebb.

Amúgy meg ha akarsz valamit akkor mondhatod is, a kommunikáció hasznos dolog.

2020. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az I feel good sokkal hatásosabb lett volna.
2020. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a Bikini:fagyi c.számát nyomattad?
2020. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Zámbó Jimmyre tuti állt volna neki.
2020. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Van az új és az ujj. Az ujjak vannak a kezen. Csak gondoltam szólok, mert látom nagyon kevered.
2020. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!