Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A frissen óvszerbe vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A frissen óvszerbe vagy egyébb felületre jutott spermium mennyi ideig életképes?

Figyelt kérdés
Bár így hogy idősödök majdhogynem teljesen szertefoszlott,de mégis mindig tartottam tőle,hogy valami vak szerelmes csaj az akaratom ellenére csinál gyereket,és kicsempészi a használt óvszert mondjuk az aktus után a kukából,és magába tömködi a cuccost,mennyi esély van arra hogy ilyen módon teherbe essen?Mennyi ideig életképes a sperma a használt gumiban,vagy más felületet (lepedő,padló,szőnyeg stb..)

2020. szept. 28. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szobahőmérsékleten pár perc. Testen kívül (szárazon-lepedőn-akárhol) csak pár másodperc...
2020. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
0%
2020. szept. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszerek majdnem mindegyike spermicid krémmel van kezelve, amely pillanatok alatt elöli a spermiumokat.

Amitől tartasz, az gyakorlatilag nem kivitelezhető.

2020. szept. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. szept. 29. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van a többieknek, ilyen csak a filmekben létezhet. Ott is a bénábban megírt sztorikban.


Szerintem ha egy lány át akar verni, akkor inkább bekamuzza, hogy fogamzásgátlót szed, miközben nem teszi. Viszont szerintem erre is nagyon kevés az esély, a terhesség ugyanis nem egy leányálom, a szülés, egyedülálló anyuka lét meg még kevésbé. Én elég"olaszos", romantikus típus vagyok nőként, de őrülten szerelmesként sem jutott még az eszembe, hogy random teherbevágassam magam.

2020. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!