Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szoktatok a kollégi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok a kollégiumban masztizni? Ha igen hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy lebuktatok? Kort is légyszi :D
2020. szept. 30. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kollégiumban laktam, mindig megvártam, hogy a szobatársaim "házon kívül" legyenek, vagy legalább zuhanyozni eltűnjenek, és akkor gyorsan lerendeztem magam. 19-től 21 éves koromig laktam koliban.
2020. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig megvártam amíg elmennek főzni/cigizni/zuhanyozni vagy van hogy nem ugyanakkor vannak óráink (egyetem) és van hogy olyankor egyedül tudok lenni és akkor gyorsan megoldani, vagy természetesen hétvégén amikor hazamentek és én bent maradtam. Igaz, gyorsnak kell lenni, de hát a szükséglet az szükséglet 🤣🤣🤣🤣🤣
2020. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!