Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kerdezned meg a parodat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerdezned meg a parodat hogy orulne-e egy vibratornak ?

Figyelt kérdés
Szoval volt mar tobb kinos beszelgetesunk (foleg az en reszemrol kinos) es nem szeretnek ismet egy ilyen szituba belekerulni ... azt tudom hogy kerdezzem meg de milyen helyzetben lenne a legjobb ? Szeretnem ot meglepni vele hogy feldobjuk vele kicsit a szeretkezesunket . 22f 21 l

2020. szept. 30. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tőle,hogy örülne-e ha vennék neki egyet ajándékba.
2020. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nejem csak néhányszor megemlítette, hogy a barátnőjének a férje vett, és hogy áradozik róla. Vettem én is, azóta nem csak egyett, és nem csak azt. Az óta csak jobb a szex.
2020. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyet szex közben kérdeztem.
2020. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a másik oldal vagyok de tőlem aztán a reggeli kávé mellett is megkérdezhetné, de nem egyszerűbb együtt elmenni és olyat venni ami neki is bejön?
2020. okt. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!