Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim három négy napig hord...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim három négy napig hord egy alsógatyát és a zoknit is. Szerintetek ez normális? Nem szívesen fekszek így le vele ezáltal meg van sértődve. Ti lefeküdnétek ilyen pasival?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 19:27
1 2 3 4 5 6
 51/59 Pretorius25 ***** válasza:

Ok, a vizet, és az áramot így meg is oldottad. Fűtés? Arra is szeretnénk ilyen fa..a tippeket kapni!

Előre is köszi! :)

2022. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
52%

Arra sajnos nemtudok tesókám semmit.

Én panelban élek a 4. emeleten.

Itt központi a fűtés, nagyon fasza a dolog.

Nagyon jó idő van úgy, hogy minden ablakom bukón van.

Most is alsónadrágban tévézgetek.

A fűtésre sajnos nem nagyon van opció.

Valahogy ki kell köhögni a dolgokat Márciusig.

2022. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 Pretorius25 ***** válasza:

Értem.

Én is laktam panelben 2012 és 2018 között, és pont a 4. emeleten én is! :)

A fűtés az távhő volt, de egyszerűen lecsavartuk " 0 " állásba, mert ugye körül voltunk véve más lakásokkal, és forróak voltak a csövek. Egyszerűen télen is az alapdíjat fizettük, mert annyira nem használtuk, és mégis jó hőmérséklet volt.

Viszont 2018-ban eladtuk a lakásunk, mert megszületett a 2. gyerkőc, és így már szűkössé vált.

Vettünk helyette egy 4 szobás kertesházat, és azóta is ebben élünk. Viszont ez gáz cirkó fűtéses...

2022. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
52%
Vannak ennél rosszabb dolgok.. de ha nagyoyn zavar.. esetleg fogd meg és dobd ki a szennyesbe szépena tiéddel együtt... pl aktus után ;) htha észbe kap. A durvább módszer hogy ultimátumot adsz
2022. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
52%

53.

Értelek. Sajnos a helyzet az, hogy megvan az előnye a panelnak is, meg a kertes háznak is.

Az 54 es hozzászólót nem igazán értem, érdekes a hozzászólása.

52#

2022. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 Pretorius25 ***** válasza:
Sztem az 54-es hozzászóló az eredeti kérdésre felelt, és azért nem értetted. Mi egy kicsit más irányba tereltük a beszélgetést. :)
2022. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 Pretorius25 ***** válasza:
51%

55# A panelnak számunkra az volt az előnye, hogy minden a se..ünk alatt volt. Spár, Univer, buszmegálló, Pingvin patika, 5 perc gyaloglásra volt,a munkahelyem is 10 perc biciklizésre volt.

Viszont 63 nm-es volt, 2 szobás, egy kis 4 nm-es erkéllyel, lift nem volt. Lehetett a 2 gyerekkel, tele szatyrokkal mászni a lépcsőket a 4. emeletre...

A kertesünknek meg az az előnye, hogy nagy udvar, virágoskert, haszonkert, garázs, 2 terasz, 4 szoba. Nem kell lépcsőzni, CBA, óvoda, orvosi rendelő, buszmegálló 10 perc gyaloglásra.

A munkahelyemre viszont innen már csak busszal, vagy kocsival tudok eljutni.

2022. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
52%

Igen, igazad van, az 54 a kérdésre válaszolt.

Na ezért mondtam, hogy mindenféle lakhatásnak van előnye hátránya.

2022. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 Pretorius25 ***** válasza:
Jaja! :)
2022. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!