Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondjátok a gyönyörű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjátok a gyönyörű shemale lányokra hogy férfiak Michael Jacksonra pedig miért mondjátok hogy nő?

Figyelt kérdés

Ti nem vagytok tisztában a nemekkel?


Miért mondjátok a gyönyörű shemale lányokra a gyönyörű ladyboy csajszikra hogy férfiak?

Michael Jacksonra pedig azt mondjátok hogy nő csak azért mert hosszú volt a haja és furcsán nézett ki plasztikáztatta magát stb


Meg az olyan meleg srácokra akik nem túl férfiasak pl Lakatos Márk azt mondjátok rá hogy nő , pedig nem nő hanem férfi.


Viszont a gyönyörű szépséges Shemale lányokra Ts hölgyekre Ladyboy csajszikra meg azt mondjátok hogy ők már pedig férfiak és aki d..g velük az nem lehet hetero csakis biszex.


Nem értem ezt adnátok erre magyarázatot?



2020. okt. 1. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Te nem vagy tisztában a nemekkel.
2020. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kik mondják ezt?
2020. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Mert a nemet elsődlegesen a nemi szervek határozzák meg.


Michael Jacksonost, Lakatos Márkost meg hol hallottad?

2020. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Shemale, ts ,,lányok" alatt kolbász van általában. Lehet hogy nőnek álcázzák magukat, de ettől ők még férfiak...És aki férfi létére lefekszik velük, az nyilván vonzódik valamilyen szinten a saját neméhez, szóval nem heteró :) Félreértés ne essék, én elfogadom őket, de nem lennék túl boldog, ha szórakozóhelyen tánc közben valami bökdösné a lábam...:D
2020. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülye , provokatív kérdés !
2020. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

sokan mondják a lányos meleg fiúkra hogy kislányok lányok pedig férfiak de a Shemale csajszikra akik tényleg lánynak néznek ki és teljesen olyanok mintha nők lennének azokra azt mondjátok hogy férfiak.


Hihetetlen.

2020. okt. 1. 16:23
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De én nem mondom ezt egyikre sem.
2020. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha farka van, akkot férfi, még ha te dugnád is.
2020. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azt nem értem, hogy miért fontos neked, hogy a "shemale-ek lányok", mikor rendes pasival is dugsz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tso' kik mondják? Szerintem Michael Jacksonra sok mindent el lehet pro és kontra mondani pl. tehetséges volt vs. meg mentálisan sérült stb. de hogy nőnek szerintem egyetlen hetero sem nézte :D

Aki Lakatos Márkot nőnek nézi.. hűűűű na ahhoz már nagyon sok dioptriás szemüveg kellene. Szerintem akkor sem tűnik nőnek ha 2 km távolságból csak egy sziluettet látsz belőle.

2020. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!