Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Szoktatok olyat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szoktatok olyat csinálni, hogy nem engeditek a pasit elélvezni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 11:10
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
90%
Engem van mikor ez kifejezetten izgat. Eddig a legtöbb az egy hét volt. Vagy kézimunka vagy orális szex végén nem volt orgazmus. Hét végére rettentő nehéz és kínzó volt hogy ne verjem ki de sikerült. Valahogy mégis élveztem, érdekes szitu volt, nem is gondoltam volna hogy ez ennyire tetszeni fog. Bár piszok sok gyakorlás kell az biztos.
2020. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Nem semmi lehet ezt kibírni.
2020. okt. 6. 10:18
 13/55 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszitek, hogy nagyon rossz, pedig az orgazmus elött megallni, es utana ujra meg ujra ezt tenni. Par ora mulva akkora orgazmusa lesz, amilyet meg nem elt at soha. A nöknel ezt talan nem annyira intenziv mint a ferfiakknal.
2020. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
92%
A tao modszer, amikor a ferfi a spermara ugy tekintenek mint az eleteröre, es önkontrollt gyakorol magan, es pl. csak havonta elvez el.
2020. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
25%
micsoba beteg világ mi az h nem engedi? LOL
2020. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
92%

A szemellenzős, rugalmatlan, tájékozatlan emberek szeretnek leginkább gondolkodás nélkül ítélkezni!

Ezt annyira utálom!


Igen, vannak helyzetek, amikor az izgalom fokozásához az orgazmus késleltetése az egyik legjobb eszköz.

Ahogyan ezt korábban mások is írták, ehhez minimum két ember kell, nyílván lehet játékosan is csinálni és lehet kicsit szigorúbban is...

Mindez azon múlik, hogy milyenek az ígények, ki mire izgul leginkább, mit vállalnak be a párok.

A tiltott dolgok valahogy mindig izgalmasak - ez miért lenne másként a szexben?

2021. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De egyszer lehet kipróbálom hogy tetszik neki.
2021. márc. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
24%
Jó, most egy kiadós 20-30 perces orált ki lehet bírni, mert utána tényleg akkorát élvezel, hogy mindenért kárpótol. Én még saját magamnak is elhúzom 1 órát, direkt határon tartva, hogy hatalmasat élvezzek, egy profi csajjal biztos még izgatóbb. De órákig vagy esetleg napokig húzni ezt (olyan is van, aki felhúz, majd otthagy és megtiltja hogy elelvezz), na az már gyilkosság.
2021. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
94%
Mi szoktuk. Kézzel csinálom a páromnak és mikor már közel jár a végéhez, akkor megszorítja a lábamat, én pedig abbahagyom. Utána folytatom, de csak addig csináljuk, ameddig ő is akarja.
2021. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm szokta ezt csinálni, így próbálja húzni az agyamat és így amikor végre megengedi akkor nagyon jó érzés lesz az orgazmus. 18f
2021. ápr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!