Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti fejeztétek már ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti fejeztétek már ki a tetszéseteket ismeretlen nő iránt "illetlen" módon?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyire szorul kifejtésre vagy magyarázatra a dolog, próbálok felölelni minél többféle válaszlehetőséget.

(Számít az is, ha neadjisten részegen történt meg valamelyik.)



2020. okt. 2. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Rádudáltam valakire.
Fütyültem/cuppogtam.
Odaszóltam olyasmit, ami kifejezte, hogy szívesen létesítenék szexuális kapcsolatot az adott nővel. (A "jó a segged" és társai is idesorolandó.)
Volt, hogy valakit nagyon feltűnően megbámultam, végigmértem, esetleg rá is mosolyogtam az illetőre.
Megérintettem a nőt (mell, fenék, ilyesmi) szándékosan.
Ezek közül előfordult több is.
Csináltam olyat, ami nincs a felsoroltak között, de utólag illetlennek gondolom.
Ezek közül egyiket sem csináltam, de megesett, hogy megszólítottam valakit ismerkedési szándékkal.
Soha nem léptem semmi ehhez hasonló interakcióba random nővel.
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont most tettem fel egy ilyen kèrdèst, hogyan szólított le egy pasas. Keresd vissza :D
2020. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de úgy igen, hogy azt kamuztam, van egy hatalmas sáska a hatan. Lepöcköltem, beszélgetni kezdtünk, de sajnos volt bikája.
2020. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja voltam már én is részeg és meggondolatlan mint mindenki más - meg egyben nagyon bunkó is. Nem vagyok rá büszke ez van, azóta viszont benőtt a fejem lágya. Ha akarok valakitől valamit akkor nem tahó módon kell próbálkozni, hanem valami elvárható minimális szintű kulturáltságot illik belevinni. Lehet lepattint, de attól még legalább ember maradtam.
2020. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kicsit hézagosnak tűnik a skála

a "nagyon feltűnően megbámultam, végigmértem" és a "soha nem léptem semmi ehhez hasonló interakcióba random nővel" között azért van egy-két, a hétköznapokban elég gyakran előforduló lépcsőfok

egy fiatal nőt nyilván kicsit hosszabban (esetleg akár az illető, vagy más ember számára észrevehetően) nézek meg ahhoz képest, mintha mondjuk konyhás Marika néni állna előttem

2020. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De azért az gondolom, világos, hogy van, amikor a csávónak kifejezetten az a célja, hogy a nő észrevegye, hogy őt éppen bámulják.
2020. okt. 2. 22:58
 6/9 anonim ***** válasza:
ja, bocs, nem esett le, hogy a figyelemfelkeltés van fókuszban (a felsorolt tevékenységek egy része ugyebár úgy is lehetne zaklató jellegű, hogy az illető direkt kerülni próbálja az áldozat figyelmének felkeltését, pl. öncélú bámulás, "véletlen" taperolás a tömött buszon, ezek zavartak meg)
2020. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Az illetlenség eléggé szubjektív megítélés alá esik a nők részéről.

Ha nagyon bejössz a csajnak, és nagyon dugni akar, akkor simán lehetsz "illetlen", mert az vagányságnak, rámenősségnek fog számítani.

Ha viszont nem jössz be neki, akkor már egy "szia, iszunk valamit?" is illetlenség lesz.

2020. okt. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én csak annyit szeretnék kérni tőled, hogy értsük egymást. Magának a tettnek az illetlen mivolta nem attól függ, hogy az érintett nő örülni fog-e neki végül, leginkább azért, mert előre nem tudhatod, milyen érzést fogsz kelteni benne a megnyilvánulásoddal, hiszen egy idegenről van szó. De ha ez neked nem lenne egyértelmű, akkor is ott van a szavazás, amelyben konkrétumokat sorolok fel, azokat nem tudod félremagyarázni a "de hát tök szubjektív, hogy ki mit él meg zaklatásként" frázissal, mert pontosan tudnod kell, hogy a kérdés száraz tényekre vonatkozik, arra, hogy te megcselekedtél-e adott dolgot vagy sem (nem pedig arra, hogy a nő díjazta-e vagy sem).

Egyébként én, mint nő, elég határozottan ki merem jelenteni, hogy a többségünknek első látásra senki nem tud annyira bejönni, hogy egy pillanat alatt dugásra kész állapotba kerüljünk tőle.

2020. okt. 3. 17:19
 9/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
Szándékosan félreérthetően viccelődtem. Ez belefér a harmadik kategóriába? Én akkor nem tartottam ezt illetlennek, a de az ismerősöm annak élte meg.
2021. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!