Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy van az, hogy egyes pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy egyes pasik elvárják a cumizást, de a nyalást már gusztustalannak tartják?

Figyelt kérdés
Nem igazságtalan ez szerintetek? A lány se feltétlen azért csinálja mert élvezi, hanem mert a másiknak jó érzés.
2020. okt. 3. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez olyan általános lenne... Illetve nőnél is találkoztam már olyannal, aki nem volt hajlandó szopni, vagy csak nagyon nehezen.
2020. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Hogy van az, hogy a férfiaknak kell udvarolniuk, fizetniük az italt és vállalni a megalázó lekoptatást?


Nem az igazságról szólnak ezek a dolgok.

2020. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Egy nő szopjon is.
2020. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es Hogy van az, hogy a pasik azt hiszik még mindig, hogy udvarolni kell ahhoz, hogy beléjük szeressen egy nő? Meg hogy ha meghívnak egy nőt egy italra akkor miért hiszik azt, hogy nem hozza kellemetlen helyzetbe őket, mert tudják hogy azt kérik rajtuk számon a pasik, miért nem nyitják már szét a lábukat, hiszen annyi mindent fizettek?

Azt hiszed a pasik nem koptatnak le lányokat meglázón?

2020. okt. 3. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Ja elnézést, lehet, hogy manapság már a nők udvarolnak, vagy udvarlás nélkül történik az ismerkedés, én még a magam idejének a szokásaiból indultam ki.
2020. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Itt "óriási egyenlőség van már" XD

Úgy viszont megértem, az tényleg máshogy vehette ki magát :D

2020. okt. 3. 15:34
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Bárcsak lenne akit nyalhatnék ;)

20/f

2020. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem igaz

. en minden eddigi partnerem.kinyaltam zuhanyzas utan. Es nem varom el hogy leszopjon. Az o dontese. En huvelyben szeretem erezni a futyim. 40,es ffi.

2020. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

#8, nálam is hasonló, nem várom el, ha elmarad, az sem baj, viszont én szeretek mindenképp nyalni. Visszajelzések alapján tudok valamit, viszont nem ezért csinálom, hanem mert szeretem csinálni. Az, hogy nem szop le, nem nagyon érdekel, van amikor hiányzik, van, amikor viszont jobb egyből belevágni.

25f

2020. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én imádok nyalni, popsit puncit

24/F

2020. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!