Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgulok fel ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgulok fel ilyen lehetetlen dolgokra?

Figyelt kérdés

Olvastam egy történetecskét, amiben egy nőt szolgasorsra kényszerített egy másik nő.

Cselédlakásban kellett élnie, teljesen elszigetelve a külvilágtól, nyakörvet hordatott vele a ház úrnője, egész álló nap anál plugot kellett viselnie, anyaszült meztelenül vagy szolgaruhában kellett lennie, szolgálnia kellett a szadista úrnő fogadásain, tűrnie kellett hogy a vendégek megfogdossák és volt egy másik szolganő is, akivel közösen éltek a cselédlakásban, de sosem beszélhettek, mert azért az úrnő nagyon megbüntette őket.

Ja, igen! És verték is őket, pálcával, korbáccsal.


Nem próbálnék ki ilyet a valóságban, mégis teljesen felizgultam mikor olvastam, mit jelenthet ez?



2020. okt. 3. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem is tudom... Az egész célja nyilvánvalóan az, hogy felizgulj,
2020. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami BDSM erotikus fantázia sztori. Van egy pár embernek ez a kis perverziója, hogy ezt izgatónak találja. Nem gáz.
2020. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, az erotikus történeteket azért írják hogy felizgulj, szóval ez annyira nem fura
2020. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdekel az alázás. Én is hasonló vagy, de férfiban.
2020. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is izgatnak az ilyen történetek. Előző életemben rabszolgatartó lehettem és valószínűleg élveztem. :)
2020. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Azt, hogy összességében Te is sub vagy. Fiatal még, és vonz ez a világ.


Ez nyilván szélsőség, de jót is jelent: kezded felfedezni önmagad.


F, dom

2020. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert vonz a BDSM. Megérzésem szerint inkább a szubmisszív oldala. A történetet olvasva önkéntelenül beleképzelted magad - ezért izgatott fel. Nézegess eme négybetűsnek utána: BDSM és lépésenként kezd el felfedezni magad, azt hogy mi van benned. Sok sikert!
2020. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szereted ha meg aláznak téged, nem így de pl a párod szex előtt. Ez jó v ki szereti.
2020. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg te sub beállítottságú lány vagy, csak még magafról sem tudod.

Ha vonz, és érdekelnek az ilyen alázásos helyzetek, akkor valószínűleg az vagy, de semmiképp ne keseredj el, mert ez nem számít bajnak. Sőt. Sok férfi örül ha sub beállítottságú a partnere. Nincs ezzel gond, ez csak a hálószobában fog kijönni, látni és tudni nem fogja ezt rólad senki, csak az éppen aktuális párod.

2020. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!