Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem gondoljátok hogy a vagina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok hogy a vagina túlértékelt a péniszhez képest?

Figyelt kérdés
"A nőknél van az összes p.na" És? Nálunk meg az összes farok.

2020. okt. 4. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2020. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Pina nélkül is van élet 🤔
2020. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Kereslet-kínálat. Ha sokaknak kell, magas az ár. Már pedig sokaknak kell.
2020. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Ha a férfiaknak jobban kell a p.na mint a nőknek a farok akkor baj van. Egyik sem ér többet a másiknál. Mindkettő egyformán értékes.
2020. okt. 4. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Más kissé az értékrend.

Amíg egy pasi bekattan szex nélkül, addig egy nő simán elvan.

Ez egy ősi ösztön, nem tehetsz ellene semmit. Úgyhogy nyafogás és a világ okolása helyett rázd magad gatyába.

2020. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kicsit általános, nem minden pasi kattan be szex nélkül.
2020. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 Nem tehetek ellene semmit? Nem tudom melyik nemhez tartozol de ne a saját környezetedből indulj már ki. Én már hónapok óta nem szexeltem, és nem is masztúrbáltam, és,köszönöm jól vagyok. Sok évvel ezelőtt az önmegtartóztatás a férfiakra vallott. A nők pedig köztudott hogy gyakrabban igénylik a szexet mint a férfiak. Ezzel a hozzászólással nagyon mellélőttél.
2020. okt. 4. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:
2020. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 "A vele egykorú férfiak meg persze hogy kiéhezettek mert még semmijük sincsen ami miatt ezek a nők odaadnák a p.nát."


Mert farkuk nincs? Látod pont erről van szó..

2020. okt. 4. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!