Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van itt olyan sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt olyan sok férfinak péniszkomplexusa?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a tömegkultúra által közvetített egyenlet valahogy így néz ki:


nagy pénisz = férfiasság = alfahím státusz = sok nő = boldogság


Tehát


nagy pénisz = boldogság

2020. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem azért,mert az átlag pénisz nagyság nem egyenlő a nők által elvárt átlaggal. Így akinek még tényleg átlagos azoknak sem elég nem a nők nagyobbik részének.
2020. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek többsége, nem tűri ha valakinek megfelelő önbizalma van.

A pénisz (méret) adott, nem lehet megváltani. Örök sebet hagy ha becsmérlik.

A ghetziknek meg piszkosul jól esik,ha végképp le tudják törölni egy optimista fiú arcáról a mosolyt.

2020. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
2-es vagyok. Most miért lettem lepontozva? :D A saját tapasztalatom írtam le. Szerintem ez tény. A pénisz átlag valahol 14-15 lehet. A nők többsége viszont még ha nem is várja el,de egyértelműen kellemesebb neki egy 16-17 centi. (tudom,hogy vannak kivételek)
2020. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1 És te ezzel egyetértesz? Nehogy már valaki olyan dolog miatt legyen igazi férfi amiért meg se dolgozott.
2020. okt. 4. 17:20
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

5

Pedig a világ általában így működik. Más téren is.

2020. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.


Nem mondtam, hogy egyetértek ezzel.

Ami azt illeti a valóságban ez teljesen nyilvánvalóan nem így van, de ezt sugallják mindenfelől és ezt ültetik el a fejekben.

Bizonyos mértékű intelligencia kell ahhoz, hogy a tömegkultúrának ne legyen valakin ilyen befolyásolóereje, de ezzel sokan nem rendelkeznek, így a mítosz tovább él, de akkor is mítosz marad.

2020. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Nagyon értelmes emberek lehettek azok akik létrehozták ezt a tömegkultúrát.
2020. okt. 4. 17:41
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

#5

Hát pedig az evolúció így működik.

A sikerért nem dolgozni kell, hanem jó génekkel születni.

Biológia órán is inkább gyakoriztál odafigyelés helyett?

2020. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért van a nőknek jellemzően mellméretkomplexusa?

Pedig a mellek mérete - ellentétben a pénisz méretével! - semmilyen valós gyakorlati funkciót nem kap a szex során, így hátránya sem lehet.


Ráadásul, amíg a mellméret terén mindenki megtalálja a maga rajongótáborát a nők részéről, a szinte nem is létező A-kosár ugyanúgy, mint a hatalmas G-s, és az összes köztes méret is, olyat egy nőtől sem hallottam még, hogy minden vágya egy mikrópénisz lenne...

2020. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!