Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nedvesedik egy punci?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nedvesedik egy punci?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkinek más és izgalomtól is függ, de nagyjából ha teljes izgalomban van a lány mennyire tud nedves lenni? Ha mondjuk van rajta fehérnemű akkor azon meglátszik vagy annyira nem lesz nedves?

Köszönöm az értelmes válaszokat, akik csak trollkodni tudnak kérem ne írjanak!



2020. okt. 4. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
eddig egy oylan lany volt aki szabalyosan ataztatta a bugyijat.szerintem ez eleg ritka..altalaban minden lany nedvesdik valamilyen szinten,de kevesen tudnak igazan
2020. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

En ha felizgulok, szerintem normalis/atlagos szinten nedvesedek be. Viszont szexnel van 1-2 olyan poz, amikor eleg durvan csuszik mar 😃 nekem a combom, a baratom hasa, meg (poztol fuggoen) vagy a fenekemnel folyik le, vagy a puncim alatt csopog le az agyra.

23N

2020. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2020. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt már olyan is, hogy nem csak a bugyim, de a nadrágom is átázott a lábam között, annyira benedvesedtem.
2020. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint a 14-es.
2020. dec. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Eléggé és engem zavar sex közben ha olyan a szitu és hallom hogy cuppog..
2020. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé változó. Izgatás hatására teljesen át tud ázni a bugyim. Viszont szex közben egy idő után mar nem termelődik annyi, és síkosítóra van szükségem.

18/L

2020. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!