Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnék olyan nőt aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan nőt aki ugyanolyan jól tudja csinálni nekem mint ahogy én neki?Van valami ismertetőjele hogy a nő jó az ágyban mielőtt lefeküdnénk?(ilyet hogy ribisen viselkedik meg egyéb troll kommenteket ne)

Figyelt kérdés
Az a tapasztalat a visszajelzésekből hogy jól csinálom.(mielőtt valaki mondaná hogy én találtam ki több ember nehezen hazudja ugyanazt)
2020. okt. 4. 20:46
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Viszont kevés nő tudta olyan jól csinálni nekem és élveztem vele a szexet mint ahogy a nő élvezte velem.Volt egy pár akivel jó volt de a többség átlagos vagy még rosszabb az ágyban.Volt 2 elég jó.Pedig meg is mutatom hogy mi a jó nekem.
2020. okt. 4. 20:47
 2/20 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz jól?
2020. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A szexet.
2020. okt. 4. 20:48
 4/20 A kérdező kommentje:
Vagyis 2 nő azt mondta hogy eddig csak 1 férfival volt ilyen jó és hogy nagyon jó.A többi nő is jól nyilatkozott.Az előjátékra mondta egyik nő hogy van mit javitani.
2020. okt. 4. 20:49
 5/20 anonim ***** válasza:
Nincs ismertetőjel, vagy kiírva a homlokra ha erre gondolsz. Ha eljutsz odáig kiderül
2020. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon örülök neki, hogy jól csinálod a szexet. Tudod én is jól csinálom a szexet, azt mondják. De sosem csinálnám olyannal a szexet, aki úgy csinálja nekem jól a szexet, hogy azt mondja, hogy azt nem együtt csináltuk.
2020. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Öööö... akkor olyan nőt keress aki nem sztárolja magát milyen jó az ágyban. A férfiaknál ez működik - mármint aki a legnagyobb ásznak tartja magát szavakban pont az szokott a legbénább lenni :D
2020. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kicsit el vagy szállva magadtól.

Amúgy kinek mi a jó?

Nem lesz senki homlokára ráírva.

2020. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Kicsit el vagy szállva magadtól." ajj annyira tudtam hogy egy troll megjelenik.miért is vagyok elszállva?mert a visszajelzések alapján azt mondom amit mondtak?gondolkozz már.

"De sosem csinálnám olyannal a szexet, aki úgy csinálja nekem jól a szexet, hogy azt mondja, hogy azt nem együtt csináltuk." játék a szavakkal ha te csinálod neki ő meg neked akkor eggyütt csináljátok.mindegy voltak normális válaszok azért a pár trollra meg számitottam.nagyjábol ilyesmire számitottam hogy beképzelt vagyok meg el vagyok szállva.kiszámitható.csak kicsit kéne gondolkozni és látni hogy ezek a visszajelzések és nem szültem vagy vagyok elszállva magamtól

2020. okt. 4. 21:17
 10/20 A kérdező kommentje:
"De sosem csinálnám olyannal a szexet, aki úgy csinálja nekem jól a szexet, hogy azt mondja, hogy azt nem együtt csináltuk" ja ez a beképzelt .hogy valaki jó benne és akkor magadat jobbnak állitod be nála egy szójátékkal miközben nem is mondta a másik hogy nem együtt csináljuk.ha elolvastad volna mit irtam irtam azt is hogy többeknek mondtam hogy jó és hogy csinálja.(szóval nice try hogy azzal gyanusitasz hogy a másikat bénázom és én nem tettem semmit azért hogy jobb legyen)de ugy látszik egyeseknek a fejébe van vésve mit kell mondani és meg van győzödve valami baromságról ahelyett hogy olvasna és értelmezné amit irok és nem azt amit gondol hogy irok.
2020. okt. 4. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!