Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyikőtök tart r*bancnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőtök tart r*bancnak ezek alapján és melyikőtök nem?

Figyelt kérdés

Volt egy talim egy pasival. Nagyon működött a kémia, és a végén leszoptam a kocsijában.

Eddig még sosem csináltam ilyet elsőn.


Nyilván nem komoly kapcsolat volt a cél nekem sem!



2020. okt. 5. 19:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, lenyelted- e. :)
2020. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem gondolom magam annak, csak kiváncsi voltam a gyakori közönsége hogyan vélekedik az efféle szitukról!

Mentek a zöld pacsik!

:)

2020. okt. 5. 21:16
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Az oké, hogy neked is jólesett, de amíg te ezen aggódsz, hogy belefért-e, addig a csávónak csak egy kis cafka leszel, akit majd mesél a haverjainak, hogy leszopatott. Engem inkább ez zavarna, hogy ingyen prostis szolgáltatást nyújtottál, és televerte a szádat, de te már nem kellesz neki. A kémiát hagyjuk, azt szimulálta, hogy bekapd a... csalit.


F/28

2020. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%

Két dolgot hozzá kellett volna tenned, a helyes itelethez. Volt-e közben normál kapcsid, és hogy ez a kaland folytatódott-e.

Ha nem volt kacsid akkor nem vagy ribi, akár folytatódott, akár nem. Ha volt kapcsid, de ez nem egyszeri alkalom volt, mármint ugyanezzel a pasival, hanem mélyebb dolog, akkor sem vagy ribi szerintem, hisz valami érzelem bejátszott. De ha volt barátod, ez pedig egyszeri volt, akkor bizony ribi vagy. Ha pedig tudtad előre, hogy egy alkalom lesz, azaz meg se dugtak cserébe, akkor ordas nagy ribi vagy. Ennyi.

2020. okt. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem sem vagy az!!

F

2020. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Velem működne?
2020. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Kedves egészségedre. Nincs ezzel semmi gondom nekem.
2020. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekem kifejezetten tetszik a nyitottságod. :D
2020. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!