Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy spontán szopás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy spontán szopás után (amikor semmi egyéb nem történik) mit szokott csinálni a nő?

Figyelt kérdés
Félrevonul maszturbálni, miközben a férfi visszatér ahhoz, amit az akció előtt csinált, vagy mi? Vagy ott marad izgalmi állapotban, nedvesen és várja, hogy elmúljon? Esetleg nem is izgatta különösebben a dolog, csak csinálta, mert elkezdett unatkozni, vagy mert úgy érezte, hogy a kötelessége?

2020. okt. 5. 20:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem azért teszem, mert kötelességem. Egyszerűen megkívánom. Megkívánom a párom, a farkát, hogy csókoljam, hogy ízleljem, megkívánom, hogy örömet okozzak neki. Nagyon ritkán nem fullad szexbe, de ha nincs vagy nem engedek viszonzást, olyankor általában megcsókoljuk egymást, megölelget, megszeretget.
2020. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#3

Egy olyan világban, ahol a szopás hiánya szakítóok 10-ből olyan 7 férfi számára.

2020. okt. 6. 06:16
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 Hidd el. Sokkal több normális férfi van mint hinnéd. Az én barátom nem erőltette. Fel sem hozta. Én kérdeztem meg tőle, hogy szeretné-e. A válasza az volt hogy nem mert szólni, nehogy rosszat gondoljak róla
2020. okt. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Büfizik egyet,és elmegy csicsikálni😁
2020. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!