Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kortól függetlenül mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kortól függetlenül mi a legbizarrabb sexuális vágyatok? Ha nem mered ide írni jöhet privátban is és előre megköszönöm a bizalmat

Figyelt kérdés
Nem 10-n éves kis pöxverő vagyok :)

2020. okt. 6. 14:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szex 3 egyszerre pasival.
2020. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Többes és bdsm.


L

2020. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 kisördög1 ***** válasza:
100%
Szerepjátékok, erősen domináns vágyak megélése
2020. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Gumi nélkül dugni és beleélvezni egy punciba! Ez ma már kib*szott perverznek minősül. Én még fizetnék is ilyenért, de senki se vállalja!
2020. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Fiatal amatőr lánynak fizetni azért, hogy leszopjon. Valamiért izgató számomra a szituáció.
2020. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
Csinos fiatal tini csajt kiköltöznék,de előtte jó megintatnám zöld teával, aztán ha már nagyon kellene pisilnie, addig csikizném ,amíg totálisan össze nem pisilja magát. Utána levetkőztetném, egy kis fenekelés, utána izgatnám mindenét, és kinyalnálnám a pisis punciját, majd jól megdugnám. Ennyi 🤫
2020. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ez remek ezt én is pártolnám jelentkezőket várunk :D
2020. okt. 6. 14:31
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
BDSM egy érett nővel, akinek a szolgája lennék. :D F
2020. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21%
Taknyosra, okadasig szoptatni egy nőt, kikötözés és orgazmuskontroll, szerepjatekok, fenekelés, szemtakaróval, televerem a puncit kinyalom és szétkenem a testén így, arcára ülök, miután rávertem a farkamat és a segglyukamat nyalja így ki, hogy osszekenem a sagglyukammal és q saját spermammal az arcát. Seggét szetdugni és szopja le, miután kihúztam onnan, talp kényeztetés mindenhogy, mindennel. Publikus szex (nem egyszer volt is már), dupla behatolás egyszerre két farokkal punciba, seggbe a nőnek. 32,75 F
2020. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
33%

14 éves csajjal szexelni, szopás-nyalás, lovaglás, minden lenne, a végén beleélvezni a szájába, aztán a második kör végén a puncijába.

Ezen kívül szívesen venném, ha egy csaj ráülne a számra és belepisilne. 31/f

2020. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!