Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexhez az új párotokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexhez az új párotokkal vennétek fel extrábban szexi fehérneműt?

Figyelt kérdés

Egy férfival voltam életemben, az exemmel, akivel tizenévig voltunk együtt és mivel tiniként jöttünk össze, az elsőnek sem volt annyira magadva a módja.

Most új párom van, akivel másfél hónapja vagyunk együtt és hétvégén nála leszek, akkor leszünk először együtt szexuálisan.

Nagyon szeretem a szép fehérneműket, van is pár, de szerintetek felvegyek valami extrábbat első alkalomhoz? Mindenképpen szép és szexi fehérneműt vennék persze 🙃 de pl gondoltam combfixre, valami dögösre, amit nem ruha alatt hordanék

Pl: [link]

Vagy elsőre ezzel túltolnám?

Mindenkinek köszönöm a választ előre is! 😘


2020. okt. 7. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztem elsőre megteszi egy szép fehérnemű is. Úgy sem lesz sokáig rajtad, aztán majd pár alkalom után jöhet a combfix és társai.

L

2020. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dögöst hagyd meg akkorra, mikor már kicsit uncsi a szex.

Ha eldurrogtatsz mindent az elején, mi marad későbbre?

2020. okt. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

elsőre nem kell túlkomplikálni úgyis a tested szépsége, a cicid és a puncid érdekli, a fehérnemút majd leszedi rólad amint lehet

én ezt tenném :D

később jöhet ez majd feldobi a szexet :)

2020. okt. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose tudod túltolni :) de a fokozatosság tényleg hasznos lehet vs. egyből totál lenyűgözöd (főleg ha bújkál benne egy enyhe fetisiszmus). Egyébként meg vegyél fel olyat amiben csinosnak érzed magad.
2020. okt. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!