Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hol szoktatok alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hol szoktatok alkalmi partnert keresni?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek vagytok, mennyi időnként szedtek fel alkalmit, eddig mennyi alkalmi kapcsolatod volt, és hogy mi történt a legemlékezetesebb szex alkalmával? Egy alkalmi párral egy éjszaka hányszor szexeltek?

2020. okt. 7. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Általában itt de változó
2020. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Volt, hogy itt. Nem kerestem, akadt. Egy éjszaka volt, egy menet, de az pár órás.

Eddig ez az egy alkalmim volt.

28

2020. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem itt az biztos
2020. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Itt
2020. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Beülök egy bárba egy italra. Közben szètnézek, aki tetszik felveszem a szemkontaktust egy mosoly, a többi jön magàtól
2020. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Már találtam pár ideálisat, nem keresek, de ha mégis megtetszik valaki, nem zárkózom el.
2020. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kell keresni - jön magától. Szórakozóhely, bulik, vagy bárhol. A neten kevésbé (rengeteg a kamus és a hülye), élőben inkább swinger.
2020. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Alkalmi partnert találni nőként olyan könnyű, mint homokot találni a sivatagban. Gyakorlatilag bárhol és bármikor. Ha olyanom van, még akár a piacon is találok erre alkalmas fiúkákat.

Eddig 9 alkalmi kapcsolatom volt. De nyilvánvalóan részleteket nem fogok írni. Ja és privátban sem.

2020. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írja: “nem itt, az biztos”, az biztosan máshol sem akar alkalmi partnert találni. Ilyen hozzáállással sehol máshol se, hisz bárhol lehetnek hülyék...
2020. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én normálisnak tartom magam, de még csak beszélgetés sem jött össze értelmes lánnyal. Lehet azért, mert nem nyomulok ezerrel...


Igen, tudom, a kérdés lányoknak szólt.

2020. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!