Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy egy férfi sohasem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egy férfi sohasem bocsátja meg a világnak, ha alacsonynak vagy kisfarkúnak született?

Figyelt kérdés
... ha még félheréjű is, abból lesz a Hitler 😁 Veszélyesek ezek a frusztrációk, na. Lányok! Mindig dicsérjétek a fiúkat!🙂

2020. okt. 7. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Én ismerek olyan alacsony fiút, aki a világot meg mindent és mindenkit hibáztat, amiért alacsony, és biztos emiatt nem volt még barátnője 29 évesen. Szerintem némi igazságalapja van.
2020. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Totál értelmetlen ilyen általánosságokat kérdezni, mert nagy tömegnél nyilván ez is és az is előfordul.
2020. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
1. A 168 cm magas középiskolai haverom meg megdugott 24-25 éves korára 70 nőt. Tesi-matek tanári diplomája van és a honvédségnél tűzszerész.
2020. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3: Lehet. A csámpáslábú Gizit a kocsmából, meg Jolánt, a takarítónénit, és ehhez hasonló nőket....
2020. okt. 7. 19:28
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem a hármas vagyok és nekem is van ismerősöm 170cm körül akit imádnak a nők és nem csak a csámpáslábú gizik hanem a kiba' csinosak.
2020. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5: Mit jelent az, hogy imádják a nők? Mert van egy férfitípus, amelyik kedélyesen elcsacsog a nőkkel, de a puncijukat már nem kapja meg. Azt másoknak tartogatják. Ez kívűlről tűnhet annak, hogy imádják a nők, de a valóság más. Kb. ő az udvari bolond kategória, vicces jófej srác.
2020. okt. 7. 19:41
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Egy férfi nem érez emiatt rosszat magában.
2020. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ha belegondolok, hogy mikropénisszel születtem volna, akkor már tuti kinyírtam volna magamat. Előtte még esetleg egy jó kis ámokfutós vérengzést is rendeztem volna :D


De szerencsére nem szívtam meg, úgyhogy biztonságban van tőlem a világ :D

2020. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"5: Mit jelent az, hogy imádják a nők?"


A te szavaiddal élve: megkapja a puncijukat.

2020. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

4-6. Attól még hogy egy férfi alacsony, még mindig lehet:


a, jóképű, helyes arcú

b, jómódú, gazdag

c, intelligens, értelmes

d, vicces, humoros

e, jó dumás, beszédes

f, férfias, magabiztos


És igen még jobb lenne ha még magas is lenne, de ezekkel a dolgokkal is bőven tud kompenzálni és helyes nőket találni. A nőknek is tetszik egy férfin a magasság általában, de nem minden nőnek őrült módra, hanem vannak akiknek jobban, vannak akiknek kevésbé. Ha néha járnál az utcán, akkor látnád hogy nem csak magas férfiak sétálnak csinos nőkkel az oldalukon. Nem kell ilyen szélsőségesen gondolkodni.

2020. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!