Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti melyik esetbe keményít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti melyik esetbe keményítenétek a fenekelést?

Figyelt kérdés

Ha jól tűri, ingerkiváltás képpen vagy ha ellenkezik vagy ha túl hangos esetleg túl csendes ?

Milyen esetbe éreznétek azt, hogy keményebb fenekelést érdemel a szub? Írjatok kort is pls .19L


2020. okt. 7. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha megbeszéltük előtte és elmondta, hogy arra vágyik, hogy keményebb legyen. Utána már tökmindegy, mi az indok.
2020. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ha elviseli, vágyik rá és ha van elég nagy popsija amin van akkora felület, hogy eltudjam osztani szépen :)


nekem a fenekelés élvezet, nem büntetés, a jutalom-büntetés rendszere nem olyanokon alapul, hogy amit élvez azt büntetésként alkalmazzam

2020. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2:

27F

2020. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha megbeszéljük és a gyakorlatban sikerül kitapasztalnom, hogy meddig mehetek el, hol a határ!
2020. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ
2020. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig egyre keményebben csinálom, és a reakcióiból érzem, hogy merre menjek tovább.

62/F

2020. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érzem hogy keményebben ha érzem hogy erre van szüksége a határokig történő eljuttatásig. Nem a saját kénye-kedvére fenekel értelmes dom, azt max. a domocskák teszik de nekik jobb ha nem kerülsz a kezeik közé.
2020. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ellenkezik, ha rosszul viselkedeik, ha nem azt csinalja amit mondok.

De a legjobb, ha tenyleg van miert megbuntetni: feleslegesen hisztizett vagy flortolt valakivel. 35

2020. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
#8 és akkor te rendesen elvered? nem csak szexualitásból? Mit használsz olykor? 35/N
2020. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9


Inkább csak szexualitásból,de azért nem fogom nagyon vissza magam :)


Tenyérrel, nadrágszíjjal, vagy van egy ilyen labdás-ütögetős játék ütője, az tökéletes ilyen célra.


Az excsajom egy kis huncut, 21 éves szexi pic$@ volt amikor összejöttünk. Lebukott, hogy kicsit irogatott még a volt pasijával. Feküdtünk az ágyban és feldobta a telefonja az üzenetet... Próbálta kimagyarázni, de nen volt meggyőző.

A kanapén elém kellett pucsítania és jól elvertem a seggét a nadrágszíjammal. Nem teljes erőmből természetesen, de azért rendesen. Tudta, hogy megérdemli és élveztük mindketten. Kiabálta, hogy jó lesz és nem csinál ilyet többet. Aztán a haját tépve jól seggbe b@$zt@m. Imádtuk azt a szexet. Kénytelen is voltam megbocsájtani a kis ballépését. Az áldott jó szívem... :D


De szerettem fojtogatva megkú.ni. Néha nagyon szemtelen volt, úgyhogy kapott 1-2 pofont szex közben, vagy leköptem mert egy mocskos kis r.b@ncként viselkedett.

2020. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!