Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya lány kompenzálhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lány kompenzálhat öltözködéssel, bevállalóssággal?

Figyelt kérdés
Vagy a szépek mindig jobbak lesznek?

2020. okt. 8. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen komplexusos, akkor nem tud kompenzálni semmivel


ha elfogadja, hogy is lehet szép, kívánatos és eltudja magát engedni szex közben, akkor elég jó lehet vele a szex! főleg ha bevállalós és odaadó

2020. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Abszolút kompenzálhat vele.

Az öltözködés, igényesség, sokat dob mindenkin.

A bevállalós nem unalmas nőket, pedig minden férfi szereti.

Voltam már olyan nővel, hogy mindenki meg akarta b.aszni, én is...

Aztán olyan szar volt vele, hogy 1 alkalom volt.

Volt olyan, hogy nem a leg gyönyörűbb nővel voltam, és olyat tudott az ágyban, hogy rendszeres szexkaocsolatunk volt, hosszú ideig.


Amúgy meg a szépség az relatív.


F

2020. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha csinosan öltöznek az nagyon sokat számít, azzal kompenzálhat de akkor kell hogy legyen önkritikája: tudja mit kell elrejteni kiemelni stb...


A bevállalósság egy ronda lánynál csak olaj a tűzre szerinte.

2020. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem mindkettő elönyére valhat !
2020. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Rengeteget. Egy csúnya lány is fel tud öltözni úgy, hogy megkívánod. De ehhez komoly ízlés kell, hogy eltalálja azt az egyensúlyt, hogy szép legyen az adott ruhában, ne tolja túl. Kevesen képesek erre, a legtöbb csúnya lány ezért nem is ad a külsejére szerintem.
2020. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Az első dolog, hogy a szemével észre veszi a nőt egy férfi: távolból meglátja az alakját, közelebbről a ruháját, haját, közelről az arcát. Megismerkednek, beszélgetnek és ezzel dől el, hogy együtt maradnak-e vagy elköszönnek.
2020. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Csak ha tudja hol a határ! Mert ha túlzásba esik akkor már közönséges lesz és csak egyéjszakás "kapcsolatokra" kell majd a pasiknak! Ki lesz használva és kész!
2020. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Egy nőnél a vonzalom több tényező együttes függvénye - a külcsín is. A kisugárzás sem elhanyagolható tényező... szóval vetkőzd szépen le a kisebbségi komplexusaid és legyél életvidám. Többet ér mint két szilikon lufi.
2020. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Javíthat, de a feje tetejére nem állíthatja a világot.

Sajna vagy nem sajna, de ez a realitás.

2020. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden nő fel tud(na) csinosan, ízlésesen öltözni, az is rengeteget vonz benne.
2020. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!