Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,milyen érzés nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,milyen érzés nektek amikor szájpecek vagy száj golyó van a szátokba?

Figyelt kérdés

Szeretitek ezt,vagy szívesen kipróbálnátok ,esetleg nem is maradhat ki a szexuális játékokból ?

Hogyan reagáltak rá,milyen tapasztalataitok vannak?



#BDSM #szájpecek #Száj golyó
2020. okt. 8. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Kitöltő érzés :D
2020. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mi párszor kipróbáltuk, olyankor zat érzem hogy a barátom bármit megtehet velem mivel nehezen tudok ellenkezni :D
2020. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Korlátozó érzés, de ez a lényege :) A BDSM viszont nem olyan mint valaki kaja a sarki kifőzdében hogy "kipróbálnám" és ha nem ízlik akkor nincs semmi. Nem a golyó a lényeg, hanem a partner, a dom aki alkalmazza.
2020. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretném, nem használnánk. Van golyó és van pénisz alakú is, utóbbi szerintem perverzebb és kényelmetlenebb is. Sűrűn használjuk is őket, hogy mennyi ideig van rajtam ezt párom dönti el, ha szeretném kicsit keményebben akkor sokáig, meg még egyéb kényszerítő eszközöket is hasnál ilyenkor rajtam
2020. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem próbálod ki?:D Végül is nem lehetetlen, csak meg ne fulladj azért.
2020. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
Hatalmad érzés lenne,ha a te szádba raknám úgy,hogy levegőt is nehezen kapnál.L
2020. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!