Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nőknek is bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőknek is bejönnek a mostani fiatalok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de eddig én nem vettem észre, hogy 19 éves srácoknak kockás hasa van és helyes arca 🧐

Az én generációm férfiai (30) totál elengedte magát. (Sokan)

Ez most csak úgy feltűnt....



2020. okt. 8. 20:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10

Igen, ilyesmit látok én is.

2020. okt. 8. 21:07
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

30-as vagyok és nálunk is sokan vannak így, akik elengedték magukat, nők férfiak egyaránt.. nincsenek igények, sok munka vagy nem tudom.. gáz amit a többség csinál.

30F

2020. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jönnek be a korombeli fiúk, és nem érdekel h kockás a hasuk ha pl ellopják a nadrágomat mert bejön nekik h mennyire szűk, és h agyban viszont üresek. Persze tisztelet a kivételnek, de eddig csak ilyen fiúk nyomultak rám.

22L

2020. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Fiatalon több időm volt (meg kedvem is volt sportolni). Kochasam sosem volt, de izmos voltam, szerintem jó alakom volt.


Manapság viszont nincs kedvem semmihez, még élni se (bár ahhoz régen sem volt kedvem). Munka után csak azt várom, hogy végre este legyen és alhassak.

Emellett más pszichés okok is gátolnak a sportolásban. Továbbá nem is lenne elég önmagában, kell hozzá megfelelő diéta is, amiről nem tudok semmit, csak azt, hogy nem bírnám elviselni.

31F

2020. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jönnek be a fiatalok. Sokkal kevesebb a férfiasság bennük, és nem a koruk miatt, hanem tényleg mások.
2020. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így lehet. De az idő előrehaladtával egyre nehezebb magad karbantartani. Nekem család és munka mellett semmi időm és energiám nincs sportolni, jött is az apukahas. Most már próbálkozom, de egyszerűen nem reagál úgy a testem, mint 10 éve.
2020. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!