Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet kezdeni a fenekemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni a fenekemmel?

Figyelt kérdés
Eddig több pasi is megjegyezte közvetlenül a vetkőzés után, mikor elkezdtek simogatni még szex előtt, hogy annyira ki van nyílva, biztos szexeltem vagy masztiztam fenékbe közvetlenül előtte, pedig nem. Mindig is ilyen volt a fenéklyukam, nem a nemi életem kezdete óta ilyen. Képkéregetők kíméljenek!

2020. okt. 9. 13:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Félreertetek, szoktam análisan is szexelni, de már előtte is tág vagyok, simán be tudja rakni a pasi.
2020. okt. 9. 13:36
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Úgy szól, mint a lufi, amiből kiengedik a levegőt? 😂
2020. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem konkrétan nem kell kezdeni vele semmit.

Nekem volt ilyen csajom, de ő tényleg imádta popsiba. Nem kamu: előjátékként beleült, és ettől totál be is lucskosodott a puncija. :)

2020. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
Jó úgy ahogy van. Ne érdekeljen ki mit mond.
2020. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Én is bele tudok ülni síkosító és előzetes izgatás nélkül. Kutyapózban pedig 3 ujj bemegy rögtön. Nekem végülis jó olyan szempontból, hogy könnyű az anális szex, de látványra meg nem túl szép a fenéklyukam.
2020. okt. 9. 14:42
 16/26 anonim ***** válasza:
43%

Engem nem zavarna.

Én el lennék vele az tuti. 👌🤭

2020. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem sem lehet vele semmi gond :)
2020. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
4%
legalább nagy kulát is ki tudsz lökni, örül neki, nem baj ez.
2020. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az a fura, hogy ha ilyen laza akkor hogy tartja bent a dolgokat?


Mert ha már vetkőzéskor ez ennyire feltűnik, hogy megjegyzik akkor az nagyon szembetűnő.


Szerintem érdemes lenne megnézetni, mert ha most ilyen és még meg is van dolgozva akkor nem tudom mi lesz 10-15 év múlva.

2020. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonymousreview60 ***** válasza:
Ez reflex. Felkészülsz a lőcs befogadására. Ha nincsen bélgáz- vagy székletvisszatartási probléma, akkor szerintem semmit nem érdemes tenni. Nekem sincs szerencsére. Ennek ellenére, amióta dildózok, kevesebb bemelegítéssel, nagyobb dildó is bemegy, mint korábban.
2020. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!