Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már példa olyanra ,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már példa olyanra ,hogy szexeltetek olyannal akivel sosem gondoltátok volna ? Mit szóltatok hozza másnap?

Figyelt kérdés
Lehet ez alkohol miatt, vagy epp magad alatt voltál, szb stb ....
2020. okt. 11. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Volt,pedig nagyon elleneztem,bár tudat alatt izgatott.De nem bántam meg,ezért többször is szexeltünk.
2020. okt. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Két szállóvendéggel. (panzióm van) Az egyiket meghívtam egy italra majd a lábával elkezdte a farkamat masszírozni az asztal alatt. Mivel nem elleneztem, (csak határtalanul meglepődtem) egyszer csak bemászott az asztal alá, elővette, és kielégített orálisan, lenyelte, majd visszaült a helyére és folytatódott a beszélgetés mintha mi sem történt volna. A másik a pasijával volt nálam, szintén megvendégeltem őket egy italra amiből aztán több lett. Megártott nekik. A pasi elment a mosdóba, a lány bevonszolt kézen fogva a felső szint lépcsőházába (ezt egy ajtó választotta el a folyosótól, ahol a mosdó is volt) és már le is vette a pólóját és a sortját, máris húzott magára. Épp az aktus kellős közepén ránk nyitotta az ajtót a pasija, elnézést kért és kiment. A csaj mondta ne is foglalkozzak vele. Miután beleélveztem a lányba, visszaöltöztünk és kimentünk mindketten az asztalhoz ahol a pasija ült. Beszélgettünk tovább mintha mi sem történt volna. No ezt azóta sem emésztettem meg. De szép emlék maradt.

Ja! A harmadik: Balaton, strand, egy tini közel hozzám minden nap a húgával. Szemezünk, de ennyi. Egyszer csak odajön:

-Látom van kabinod ugye?

-Igen.

-Adhatok pénzt a húgomnak, hogy menjen el fagyizni?

-Persze.

Miután megtörtént, mondja:

Menjünk, mutasd a kabint.

Bementünk, majd nekem esett, kb megerőszakolt. 15 múlt akkor.

2020. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt több is, jobban néztek ki nálam, ezért meglepett, hogy mégis lecsaptak rám. Lett ilyenből tartós kapcsolat, rövidebb szexkapcsolat és egy alkalmas is. Nem bántam meg.
2020. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
#2 vagyok. Legközelebb majd hazudok, az talán nem fáj senkinek és nem leszek lepontozva. Ja, nem mellékesen a kérdésre válaszoltam. (normálisan)
2020. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen, volt. Még nagyon fiatal voltam (23).

Az akkori énem szerint egy (arcra, és jellemre) "iszonyatos csúnya" nő, jó 40-es, kis cickókkal, de amúgy vékony ő maga is.

Egy borkóstoló során poénkodtunk, húztuk egymást, dolgozott ugye a maligán, aztán felvitt a szobájába.

Rettenetesen nedves és tág volt. A szája forró. Szerette popsiba is.

Másnap nem a bor hatása miatt voltam használhatatlan, hanem mert kifacsart.

Az érdekesség kedvéért még két hónapig "toltuk".

...mai fejjel visszasírom, rettenetesen jókat lehetett vele...

2020. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

...továbbá (#5 voltam) ezalatt az időszak alatt volt, nagyon sokszor, hogy ugye kb. tudta hogy dolgozom, és végzés előtt felhívott:

"Gyere fel és b***ál meg!

Még ha 2 perc alatt mentem el, neki szintén sikerült az idő alatt. Ordítva.

2020. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Egy barátom volt, és annyira támasz voltam neki a nehéz időkben, hogy hiába, hogy addig évekig kb inkább negatívan tekintett rám, egyszer csak megtörtént, hogy ölelkezős szeretgetés átment szexuális élvezetbe, amire nekem muszáj volt levinnem a kezem. Pozitív értelembe le voltam sokkolva, hogy megtörténik velem.
2020. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Volt...barátnőm hugával
2020. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azert az beteg :D
2020. okt. 27. 06:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!