Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van akit izgat az ha a partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit izgat az ha a partnerenek teljesen termeszetesre van hagyva a fanszorzete?

Figyelt kérdés

Vagy mar teljesen kiveszett ez a mai vilagbol?

Engem pl nagyon izgat ez.

Nyugodtan valaszolhattok akar uzenetben is akar itt is

23f



2020. okt. 12. 20:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik. De a borotvált is tetszik. Mindegy, csak igényes legyen.

N

2020. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
En pl nagyon szeretem a nagyon dus fanszorzetu noket :D
2020. okt. 12. 21:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Engem a szőrös punci egyáltalán nem zavar, de furcsa módon a szőrös fenék igen. Valahogy attól egy fickó segge jut eszembe, és odavan minden. Szóval igen és nem...
2020. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
96%
Nőként én azt mondom, teljesen rendben van, és kifordult világ, ahol az ami természetes és normális az abnormálisnak számít. De azt fontos megjegyezni, hogy embere válogatja. A legtöbb nőnek -szerencsés esetben- nem túl szőrős a teste, tehát van rajta szőr, de nyilvén nem annyi mint egy férfin. Na, és amikor ez ilyen normális női mennyiség, akkor oké, viszont vannak olyan szerencsétlenebb alkatok, akiknél nagyon durva, erős a szőrzet, az nekem már a másik véglet, arra azt mondom, hogy lehet zavaró.
2020. okt. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Tizen éves koromban volt egy bnőm, akinek hatalmas kiterjedésű és dús intim szőrzete volt. Érdekes módos máshol nem volt annyira szőrös. És imádtam, azóta is vonzódom az ilyen csajokhoz is. csak más most nem találok ilyet.

26F

2020. okt. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is természetesség párti vagyok.
2020. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nálam a természetes szőrzet egyet jelent a vad, zabolátlan, felszabadult szexualitással és az érettséggel

az meg végképp nagyon izgat, amikor a fehérneműn túl is látszik belőle egy kicsi

2022. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!