Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,ha kipirosodik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,ha kipirosodik a puncim és popsim környéke ahová a magömlés ment akkor az lehet,hogy sperma allergia? Nektek volt már hasonló?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyi, hogy mi atalaban savasak vagyunk (a testunk es a huvelyunk is), mig a sperma lugos. Nekem a huvelyem szokta neha csipni.
2020. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
lehet beteg
2020. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű... lehet csak rendesen "megrakták" azért pirosodott ki. Valószínűleg nem a sperma okozza, lehet a párod tusfürdője, vagy a bugyid öblítőszere, vagy a betéted valamelyik komponense, vagy... na ez az amit nehéz kideríteni. Ha a spermára gyanakodsz akkor van megoldás - használjatok egy ideig óvszert és figyeld meg, hogy jelentkezik-e a jelenség. Ha nem akkor nem a sperma a ludas.
2020. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen le vagy borotválva?

Mert akkor az is közrejátszhat.

2020. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig piros? Nekem általában pár perc alatt elmúlik, de igazából mindegy hova megy, picit latszik a helye, de nem faj vagy yilesmi.
2020. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!