Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem szeretsz valakit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretsz valakit, változtat az érzéseiden, ha a szex működik köztetek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, főleg nők válaszára, ha nem kellett egy pasi kapcsolatra , mert nem találtátok elég vonzónak, vagy sikeresnek, de ha a szex jó volt, végül sikerült megszeretni azt az embert?

Nekem nem. /nő, 38 éves



2020. okt. 14. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy nem jött be a pasi külsőre, illetve nem volt az esetem. Szex után végül teljesen másképp néztem rá, és kapcsolat lett belőle.
2020. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt olyan, hogy egy barátommal aki egyébként kifejezetten taszított (nem volt egy ronda, taszító ember, csak nekem nem volt szimpi a mentalitása) egy görbe estén lefeküdtem. Fantasztikus volt vele a szex de tényleg eszméletlen jó volt, ezután össze is jöttünk de olyan igazán szerelmes sosem lettem pedig évekig együtt voltunk. Viszont akivel úgy feküdtem le, hogy már szerelmes voltam na az viszont életem legjobbja volt.
2020. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, legalabb is ez a tapasztalatom eddig. Azokhoz is kritikus voltan mindig is, kik bejönnek erzelmileg....ha valakivel nem szimpatizalok hiaba alakult szex belole, soha nem lett attól több köztünk
2020. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretek valakit, akkor sajnos nem fog működni a szex, egyszerűen be se nedvesedek. Legalábbis nekem még soha nem volt jó élmény a szex azzal, aki iránt nem voltak érzéseim.
2020. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. E kettő erősen összefügg. Ha nem tetszik annak személyiségbeli okai vannak és ezen okok miatt nem lesz jó a szex.
2020. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!