Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50 éves férfinek lehet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves férfinek lehet, hogy azért nem áll fel, meg nem bírja a szexet, mert cigizik?

Figyelt kérdés
Állítólag mikor egy kis időre leszokott, nem volt ilyen problémája.
2020. okt. 15. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mas2 baj is lehet. Keress.tökösebbet:-)
2020. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Az is simán lehet, mert a vérkeringést rontja.

Ajánlom, hogy menjen el egy normális urológiai vizsgálatra. Több megoldás létezik.

2020. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, de sok más is
2020. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne lepodj meg h 50 evesen nem nagyon bir szexelgetni
2020. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet...
2020. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A merevedési zavarnak több oka lehet. Szervi - ez esetben a dohányzás IS lehet ok, de a lecsökkent tesztoszteron szint is. Az esetek többségében viszont mentális, teljesítménykényszer miatti stressz akadályozza.
2020. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 6 jól írja. Ha hirtelen nem áll fel az inkább lelki ok, stressz, de a dohányzás biztosan nem javít a teljesítményen. Sok oka lehet nem lehet ennyiből diagnózist adni. Ha tartós akkor orvos kell,
2020. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dohányzás nagyon komoly rizikófaktora az erektilis diszfunkciónak...
2020. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül szoktam le 2002-ben, hét év masszív bagózás után, 27-28 évesen. Semminek a veszélye sem hatott rám (infarktus, rák stb.), hogy le tudjam tenni, mígnem olvastam egy cikket, ami arról szólt, hogy egyrészt durván árt a spermaszámnak, másrészt merevedési zavarokat okozhat, harmadrészt a merev farok méretét is csökkenti (ha jól emlékszem, a barlangos test rugalmassága csökken a bagó miatt, mert a szövetet alkotó sejtfalak merevvé válnak). Na, úgy döntöttem, nem akarok alig merevedô, töpörödő farkú és nemzőképtelen faszi lenni. Pedig nekem nem volt könnyű, mert függő voltam.
2020. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!