Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 evesen 40 eves ferfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 evesen 40 eves ferfival kezdeni?

Figyelt kérdés

Sosem voltak idosebb pasijaim, mindig velem korabeliekkel jartam.

Most viszont egy 40 eves ferfiba szerettem bele.

Elvalt, egyedul el. Siman letagadhatna minimum 10 evet.


Nornalis az hogy ekkora a korkulonbseg?


2020. okt. 15. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

Nem.

10 még talán oke,de 20?

Egy alap szabály van,ha apád lehetne az már nem jó.

2020. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Persze kislányom. Írj. 40/F
2020. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Most miert minket kerdezel? Ha neked jo, akkor jo. Itt nyilvan a sok huhogo, incel, meg kioregedett baszatlan pitsa, le fog beszelni, mert nekik nincs kivel...
2020. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Vannak, akiknek bejön a nagy korkülönbség oda-vissza. Valószínűleg, ha nem lesz feleségem 40 évesen, én is huszonévesekkel jönnék össze legszívesebben, mert fiatal a testük és jobban tudom kívánni őket. Szerintem pasi oldalról tiszta, hogy miért szereti a nagy korkülönbséget. A kérdés, hogy te nem lennél-e szívesebben huszonéves pasival. Illetve, ha komoly a dolog és esetleg összeházasodtok, akkor nem fog-e hiányozni, hogy többet nem lehetsz fiatalabb pasival?
2020. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Miért lenne gobd a korkülömbség? Szerintem rendben van. Én sok ilyen kapcsolatot tapasztalok a környezetemben. Idősebb pasas, fiatal nő. Szerintem rendben van. Ez manapság teljesen szokványos. Nők korábban beérnek. Az ilyen idősebb férfiak pedig már elég érettek egy komolyabb kapcsolatra.
2020. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem normális, te is tudod, de ettől még működhet - mondjuk úgy 10-ből 1 esetben. Hogy nálatok melyik jön be azt mi innen a távolból meg nem jósoljuk neked előre. Addig is... 20 éves vagy legalább dugtál egy jót és örömet szereztél másnak is :D te meg tapasztaltál, meg ne csapd fel a szemellenzőket a korosztályod előtt sem.
2020. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Igen, működhet a dolog. Attól, hogy valaki 40 éves, nem azt jelenti úgy is viselkedik mint a korosztálya. Lehet belül megragadt tininek vagy fiatal huszonévesnek, ha külsőre is letagadhat 10 évet. Kor csak egy szám, csak sokan amiatt nem mernek úgy viselkedni és élni, ahogyan akarnának, mert hát már ennyi idős vagyok és hogy néznének akkor rám a többi 40 éves...
2020. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Hozzád max. 27 éves illik.
2020. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha akarsz tőle valamit, akkor legyél vele. Ne mások véleményét kérdezd.
2020. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Jó választás.
2020. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!