Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nőnek nincs orgazmusa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nincs orgazmusa nem teljes értékű a sex? Úgy kell elképzelni mit a férfiaknál, hogy ha nem sikerül elevezni akkor mit sem ér? Azt olvastam hogy nem minden nő képes minden szexuális együttlétnél elevezni.

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Van sok olyan nő, aki még nem élt át orgazmust. A nők többsége viszont képes elélvezni. Vagy csikló vagy hüvelyi úton. Olyan nők is vannak, akik egészen egyszerűen, még nem "fedezték" fel a testüket. Nem tudják, hogy milyen póz, milyen inger kell nekik ahoz, hogy elélvezzenek. Olyan nők is vannak akik pontosan tudják,hogy nekik mi kell az orgazmushoz,de nem irányítják a partnerüket..és ezért marad el a várt orgazmus.Minden nő más! Van aki elmegy 5 perc alatt. Van akinek 30-40 perc kell hozzá. Attól függetlenül, hogy nem élvez el a nő szexközben, magát az együttlétet még élvezheti, csak nem jut a csúcsra. Helyzet-től is függ. Pl ha csak egy gyors menetre van idő kb 10 perc..de a nőnek az orgazmushoz több kell, még úgy is , hogy pontosan tudja mi a jó neki, mi kell ahoz, hogy orgazmusa legyen, ennyi idő alatt nem lesz mert neki több idő kell. Ettől még élvezheti azt a gyors menetet. Főleg ha "tilosban" történik és ez őt izgatja. Vagy csak az , hogy random történt a dolog. Ha jó a partnerük, figyel rájuk, nem okoznak fájdalmat stb..élvezhetik attól, hogy nem mennek el. Ettől függetlenül nyílván úgy a legjobb a szex ha orgazmus van!:) De ez csak az én véleményem. Cáfolható, főleg nőknek akik ezt jobban tudják/érzik:)

23f

2020. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól olvastad ami igaz is meg nem is... Nem mindenki tud eljutni a csúcsra, de el tudna - megfelelő figyelmes, türelmes partnerrel, aki ráérez mit hogyan kell csinálni (ettől még nem lesz mindenkinek hüvelyi orgazmusa). A szex önmagában jó, ha nincs orgazmus nincs, a lényeg hogy élvezze az ember fia, lánya!
2020. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Abban feltétlen igaza van a #2-esnek, hogy kevés nőnek van hüvelyi orgazmusa. Kell a jó partner, de kellesz Te is magadnak, hogy tudd mire hogy reagál a tested.
2020. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mentális blokk miatt nincs vagy gyenge. Lehet csodás az együttlét szerelmeseknél.
2020. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mentális blokk?
2020. okt. 16. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell hogy elélvezzen a partner, ha jól meg vannak egymással, és szeretik egymást úgy is tudják élvezni a szexet.
2020. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én élvezem, de soha nem volt orgazmusom, magamnak se tudom előidézni. Ettől függetlenül volt részem olyan szexben, ami felért egy orgazmussal és volt részem olyanban, ami után erős hiányérzetem volt.
2020. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, pedig 14 eve aktiv nemi eletem van.
2020. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!