Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Popsi imádó férfiak! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popsi imádó férfiak! Titeket felizgatna, ha a barátnőtök előttetek játszana a popsijával?

Figyelt kérdés

Képzeld el, hogy te vagy a szub, nem érhetsz a barátnődhöz, aki oldalt fekszik neked, meztelen van esetleg fehérneműben, és előtted izgatja a fenekét, ujjazza, dildozza, aztán kiveri neked.



Aki nem bír magával és megpróbálja leteperni, azt a barátnője legközelebb kiköti és erényövet ad rá :)


Zavarna, ha nem lenne behatolás? Persze ki kellene nyalnod a barátnődet, de nem dughatnál vele. :)


Ti örülnének egy ilyen játéknak? Izgalmas lenne vagy unnátok és varnátok, hogy a barátnőtök mikor végez a dolgával?



2020. okt. 16. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Izgatóan hangzik 😋
2020. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

"Képzeld el, hogy te vagy a szub"


tovább nem is olvasom, ilyen sosem fordulhat elő.

2020. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok szub és szó sem lehet arról, hogy kikötözzön, vagy erényövet rakjon rám - de ettől még izgalmas ha előttem játszadozik, kényezteti magát. Mondjuk annak nem kiverés lenne a vége, hanem egy hatalmas nagy dugás 😂
2020. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha így állsz hozzá, akkor a lány fog megdugni téged, aztán kiderül ki a szubocska 😋
2020. okt. 16. 20:06
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

Lehetek a popsinyalód? :P

Fizetek érte!

2020. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem bírnám ki, hogy ne nyúljak hozzá és ha kinyaltam, ne dugjam meg:D

Legközelebb megelőzném és én kötném ki őt mielőt ő engem és rámadja azt a szart😃


23f

2020. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
91%
Már bocsánat, de ezen szövegkörnyezetben mit jelent a szub?
2020. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak néz.
2020. okt. 16. 21:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Királynőm én vállalom.
2020. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jó fiúka:)
2020. okt. 16. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!